معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌ فرهنگی استان خبر داد:

تخصیص ۳۰ میلیارد تومان برای دو پروژه گردشگری در آذربایجان شرقی

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان شرقی گفت: از محل بند یک تبصره ۱۸ قانون بودجه سال گذشته، معادل ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات برای دو پروژه سرمایه گذاری در این استان تخصیص یافت.

به گزارش تبریز بیدار ، کیومرث کریمی، روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه، در جمع خبرنگاران افزود: ۱۰ میلیارد تومان به هتل شایان تبریز و ۲۰ میلیارد تومان برای هتل چهار ستاره سلامی سراب اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: به دنبال برگزاری جلسه بررسی مسائل سرمایه‌گذاری گردشگری آذربایجان شرقی در معاونت اقتصادی استانداری، تعداد ۳۰ پروژه گردشگری برای دریافت تسهیلات مورد نیاز معرفی شد که در نهایت با اعطای تسهیلات به ۲ پروژه گردشگری فوق موافقت و اعتبار آن پرداخت شد.

کریمی ادامه داد: در تداوم این رویکرد، تسهیلات ۲ پروژه مجتمع گردشگری سایا لند به میزان ۱۵ میلیارد تومان و تکمیل هتل رویال پالاس تبریز به میزان ۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات تبصره ۱۸ سال جاری نیز در آستانه پرداخت قرار دارد.

به گفته وی تسهیلات مورد نیاز سایر پروژه‌ها نیز به ترتیب اولویت تصویب‌ شده و برای پرداخت به بانک‌های عامل معرفی خواهند شد.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.