گزارش تبریزبیدار از گردهمایی دانشجویان بسیجی استان؛

علم و اخلاق دو بال دانشجو / تقلای ضد انقلاب برای گرم کردن تنور آشوب در دانشگاه

مراسم گرامیداشت دوم آذر سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزبیدار، این مراسم با حضور قریب به هزار نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های سطح استان در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

در ابتدا صفر نصرالله زاده رئیس دانشگاه تبریز طی سخنانی به نقش بسیج دانشجویی در فعالیت های فرهنگی و علمی در دانشگاه پرداخت.

 

 

سپس یکی از اعضای ادوار سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز به تبیین اهمیت پیام حضرت امام(ره) در تشکیل بسیج دانشجویی پرداخت.

در ادامه این برنامه‌ حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان از اساتید برجسته حوزه علمیه و رییس کتابخانه،موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به بیان مطالبی پیرامون هفته بسیج و اهمیت پیام امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج طلبه و دانشجو پرداخت.

وی تصریح کرد: علم و اخلاق دو بال دانشجو برای پیشرفت دانشگاه است.

 

 

حجت الاسلام قاسمیان ضمن اشاره به اتفاقات دو ماه گذشته در کشور اظهار داشت: دانشجوی امروز بیش از هر زمان دیگری می بایست با بصیرت و هوشمندی در کف دانشگاه عمل نماید چرا که دانشگاه یکی از بسترهایی است که جریان های معاند در تلاش است تا آنجا را محل گرم نگه داشتن تنور آشوب گری خود نمایند.

 

 

 

در ادامه این ویژه برنامه گروه سرود نسیم ولایت تبریز به اجرای دو قطعه پرداخت و دانشجویان نیز یک سرود جمعی را همخوانی کردند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.