مسئول بهداری نیروی زمینی سپاه:

خدمات هلال احمر در مناطق محروم قابل توجه است

مسئول بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: تحول هلال احمر در ارائه خدمت به مناطق محروم قابل توجه است.

به گزارش تبریز بیدار ، آئین افتتاح بیمارستان سیار شهید باکری در روستای قاپلوق شهرستان مرند با حضور سردار احمد اخوان مهدوی، فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران با تمجید از خدمات هلال احمر در این بیمارستان گفت تحول هلال احمر در ارائه خدمات به مناطق محروم قابل توجه است. خدمات جهادی هلال احمر استان باید به عنوان الگویی در سطح ملی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با تقدیر از مدیریت جهادی و انقلابی حاکم بر جمعیت هلال احمر و استان آذربایجان شرقی افزود: دکتر کولیوند و مدیرعامل استان پا به پای بسیج برای تسکین آلام مردم در مناطق محروم و کم برخوردار حاضر می‌شوند.خدمات جهادی هلال احمر استان به عنوان الگویی باید در سطح ملی مورد استفاده قرار گیرد.

حمید منجم، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال هفتمین بیمارستان صحرایی است که این جمعیت در مناطق روستایی و دوردست برپا می‌کند، افزود: ارائه خدمات دارویی رایگان، آموزش خود امدادی و دیگر امدادی، ارائه خدمات دندانپزشکی با حضور دندانپزشکان داوطلب و ایجاد فضای دوستدار کودک و انجام حمایت‌های روانی در قالب تیم‌های سحر منحصر بفردترین خدمات ارائه شده در کنار ارائه خدمات درمانی در بیمارستان‌های صحرایی هلال احمر است.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.