فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

بسیج مایه امید دوستان و یاس مستکبران / خوشحالی همه ایرانیان از پیروزی تیم ملی فوتبال

فرمانده سپاه عاشورا گفت: بسیج مایه خیر و امید، امنیت، افتخار دوستان و یاس و ناامیدی تمامی دشمنان و مستکبران است.

به گزارش تبریزبیدار، سردار اصغر عباسقلی‌زاده صبح امروز در اجتماع ۶۵۰۰ نفری بسیجیان تبریز در محل مصلی اعظم امام خمینی(ره) بمناسبت هفته بسیج اظهار داشت: امنیت، اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی را مدیون راهبری های داهیانه و شجاعانه مقام ولایت هستیم.

وی تصریح کرد: اگر ولایت بالای سر این ملت باشد و اطاعت محض از ولایت در تمامی زمینه ها وجود داشته باشد، هیچ کس نمی تواند مشکلی برای انقلاب اسلامی ایجاد کند.

اغتشاشات عده ای فریب خورده نتیجه فتنه دشمنان

وی با اشاره به حوادث اخیر افزود: اغتشاشات صورت گرفته توسط عده ای فریب خورده نتیجه فتنه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است که با بصیرت آحاد مردم و نیز حضور به موقع بسیج خنثی خواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورا پیشرفت کشور در عرصه های مختلف را مدیون اندیشه بسیجی و جهادی عنوان کرده و گفت: امروز باید بسیجیان افتخار کنند که خداوند برایشان پرچمداری اسلام و پیروی از آزادی خواهی را عنایت کرده است.

وی تاکید کرد: بسیج مایه خیر و امید، امنیت، افتخار دوستان و یاس و ناامیدی تمامی دشمنان و مستکبران است.

سردار عباسقلی زاده با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال مقابل ولز، گفت: این خوشحالی و موفقیت و پیروزی برای تمامی ویژه ایرانیان است.

منایع مالی هنگفت برای فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی

وی به آلوده سازی فضای کشور توسط دشمن از طریق فضای مجازی اشاره کرده و گفت: دشمنان منایع مالی هنگفت برای تولید صدها هزار محتوا علیه انقلاب اسلامی، آرمان ها، قرآن و اسلام به کار بسته اند تا با تبلیغات رسانه ای غرب ذهنیت ها را مشوش کند.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: اگر به بسیج افتخار می کنیم دلیلش این است که ماموریت پیاده سازی احکام اسلامی بر عهده بسیجیان است که حضرت امام و مقام رهبری نیز بر این موضوع تاکید کرده اند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.