مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان در گفتگو با تبریزبیدار:

اهدای لوازم التحریر ایرانی با راه انداری کارگاه های تعطیل شده

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آذربایجان شرقی گفت: همه اقلام توزیعی در پویش مشق احسان، کالاهای ایرانی و اسلامی هستند.

مصباح ربانی در حاشیه مراسم پویش مشق احسان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پویش مشق احسان برای چهارمین سال توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) همزمان با سطح کشور در آذربایجان شرقی اجرا می شود.

وی با اشاره به آغاز توزیع بسته های تحصیلی به دانش آموزان محروم از مهر ماه تاکنون گفت: امسال ۱۰ هزار بسته آموزشی در قالب کیف و نوشت افزار و دیگر اقلام مورد نیاز تحصیلی دانش آموزان با لحاظ گروه سنی و جنسیت دانش آموزان تهیه شده و در مناطق محروم با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی استان توزیع شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: همه اقلام توزیعی در پویش مشق احسان، کالاهای ایرانی و اسلامی هستند.

وی با اشاره به اهداف این پویش گفت: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ه) با شناسایی کارگاه های تولیدی تعطیل شده در کشور، اقدام به تقویت و راه اندازی آنها کرد تا از تولید داخل حمایت کرده و منجر به اشتغال شود و تولیدات این کارگاه ها در قالب مشق احسان حمایت و توزیع می شوند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آذربایجان شرقی بیان داشت: تاکنون ۵۰ کارگاه تولیدی تعطیل شده در سطح کشور فعال شده اند.

وی به دیگر اهداف پویش مشق احسان اشاره کرده و گفت: حمایت از تعلیم و تربیت دانش آموزان محروم، توسعه عدالت آموزشی و علم پروری و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و اسلامی از اهداف دیگر این پویش است.

انتهای پیام/

 

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.