نماینده ولی فقیه در استان:

ضرورت ساماندهی صنعت خودرو و تولید مسکن / دشمن درصدد از بین بردن بنیان های قدرت و‌ تمدن در ایران

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دشمن در صدد از بین بردن بنیان های قدرت و‌ تمدن در ایران است.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم صبح امروز در مجمع عالی بسیج استان با گرامیداشت روز مجلس، اظهار داشت:  مجلس و‌ دولت باید مشکلات مردم را حل کنند و در مورد قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و‌ کار، جهش تولید مسکن، جهش تولید دانش بنیان، ساماندهی صنعت خودرو و اصلاح ساختار بانک‌ مرکزی اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: البته برخی از این قوانین پس از ده ها سال انتظار در دستور کار قرار گرفته و در صورت اجرای به موقع آنها می توان شاهد تاثیر این قوانین در زندگی مردم شد.

تفکر بسیجی یعنی پاسداری از هویت اسلامی و ایرانی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بیان داشت: از شاخص های تفکر بسیجی می توان ولایتمداری، عمل صالح و‌ پرهیزکاری، خودساختگی و اهل در ارتباط بودن با خدا، ایثار و مقاومت، آگاه و بصیر بودن، زمان شناسی و موقعیت شناسی، پیش روندگی و پیش برندگی و پاسداری از هویت اسلامی و ایرانی را نام برد که واقعا باید به این تفکر افتخار کرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان گفت: دشمن اولا در صدد براندازی نظام و‌ یا تجزیه ایران است، دوما در صدد خسارت زدن به ایران از طریق تضعیف مولفه های قدرت آن است، سوما در صدد ترکیب اوکازیون‌ موجه ترکیبی که وجه سلبی دارد و اگر موفق به انجام آن شوند، آینده ای تیره و تار در انتظار ایران خواهد بود، چهارما در صدد از بین بردن بنیان های قدرت و‌ تمدن در ایران است.

خشونت به خرج نمی دهیم اما مدارای نظام حد و مرز دارد

امام جمعه تبریز تصریح کرد: با توجه به وضعیت الان جامعه، هر گونه ترویج خشونت، خسارت محسوب می شود و نباید در مقابل دشمن خشونت به خرج داد و دنبال خسارت بود؛ اما در عین حال مدارای نظام حد و مرز دارد و از این پس هرکس که بر خلاف نظام کاری انجام دهد قطعا با او برخورد خواهد شد.

حجت الاسلام آل هاشم گفت: بسیجیان عزیز در مقابله با آشوب گران، همچنان به رعایت عدم دست بردن به اسلحه بپردازند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.