معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

دستگاه‌های خدمات‌رسان با خودحفاظتی مانع از وقوع سرقت شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بسیاری از دستگاه های خدمات رسان در حوزه سرقت، آسیب پذیر هستند و لازم است مسئولان این دستگاه ها با آموزش تخصصی و خودحفاظتی از آسیب‌های احتمالی پیشگیری کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، تراب محمدی، در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت استان، با تاکید برآموزش خودحفاظتی، از دستگاه های مسئول خواست تا دستورالعمل های شورای امنیت کشور را در رابطه با مبارزه با سرقت به صورت جدی پیگیری و عملیاتی کنند.

وی با بیان اینکه وقوع سرقت، موجب احساس ناامنی در میان مردم می‌شود، افزود: همه دستگاه ها باید با احساس مسئولیت و اقدامات و تدابیر عملی به دنبال کاهش سرقت و تبعات آن باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: صداوسیما با اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و تولید محتوا درباره سرقت و راهکارهای کاهش آن در بین صنوف و مردم می تواند کمک شایانی در این حوزه داشته و  نقش موثری در آسیب‌شناسی و فرهنگ‌سازی برای پیشگیری از جرم ایفا کند.

وی افزود: باید تدابیری اتخاذ شود تا سرقت در حوزه برق و مخابرات  کاهش چشمگیر بیابد و دستگاه های مسئول در این حوزه نیز برای شناسایی عوامل سرقت و پیشگیری از آن اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.