وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در تبریز:

ضرورت توسعه توریسم درمانی در تبریز / تکمیل مراکز درمانی نیمه تمام در اولویت

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بر لزوم سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی به‌ویژه مناطق محروم در حوزه درمان و تأمین اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش تبریزبیدار، سید صولت مرتضوی در حاشیه سفر خود به تبریز در جلسه جمع بندی سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان شرقی گفت: اشتغال زایی یک تکفل اجتماعی و از رسالت‌های حاکمیتی است اما در این حوزه محدودیت‌هایی داریم.

وی ضمن تاکید بر ظرفیت های معدنی و دیگر ظرفیت های اقتصادی افزود: از طرح هایی که فاقد توجیه اقتصادی است، باید پرهیز کنیم.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به اهمیت توریسم درمانی پرداخته و افزود: توسعه صنعت توریسم به خصوص توریسم درمانی از ظرفیت هایی است که استان ها به خصوص استان های مرزی از آن بهره مند می‌باشند و باید از آن به خوبی استفاده شود.

مرتضوی بر لزوم سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی به‌ویژه مناطق محروم در حوزه درمان و تأمین اجتماعی اشاره کرده و گفت: تکمیل مراکز درمانی نیمه تمام استان‌ها اولویت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است و بنا داریم در این گونه مراکز با کمترین هزینه بهترین درمان را داشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت تعاونی‌ها، افزود: باید بخشی از دارایی‌ها و کارخانجات را به تعاونی‌ها واگذار کنیم و حتماً منابع و مصارف خود را متعادل سازیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.