مشاور رئیس جمهور در تبریز مطرح کرد؛

تبریز پیشگام در مقابله با فتنه ها / سکوت خواص خیانت است

مشاور رئیس جمهور در همایش بصیرتی بسیجیان تبریز گفت: خواص باید وظیفه خود را به خوبی انجام داده و جهاد تبیین کنند و اگر بر عکس آن عمل کنند جز خائنین می شوند.

به گزارش تبریز بیدار، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی عصر امروز در همایش بصیرتی بسیجیان تبریز در محل مصلی اعظم امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: شخصیت های بزرگی در منطقه تبریز و آذربایجان همانند ستاره ای فروزان درخشیدند.

وی با تاکید بر اینکه آذربایجان همواره در تحولات نقش ایفا کرده، افزود: در روزهای ابتدایی انقلاب اسلامی حضور سرداران، دلاوران و رزمندگان خطه آذربایجان را در منطقه های نبرد علیه دشمن شاهد بودیم و در فتنه ۸۸، تبریز سابقه جلوداری خود را حفظ کرد و یک روز قبل از مردم ایران در ۸ دی حرکت خود علیه فتنه گران را آغاز کرد.

مشاور رئیس جمهور در ادامه در رابطه با جهاد تبیین گفت: هر حرکتی که در جهت خنثی سازی طرح های دشمن انجام بگیرد جهاد نامیده می شود، یعنی تلاش و کوششی که هدف گیری شود و اهداف دشمن در تحریم اقتصادی و تهاجم فرهنگی خنثی کند.

وی تصریح کرد: ما اگر عاشورا را داریم از برکت جهاد تبیین عاشورا بوده و اگر تبیین گری اسرای کربلا نبود، ما الان کربلا را نداشتیم.

حجت الاسلام تقوی خاطرنشان کرد: هر انقلابی از یک مایه فکری برخوردار بوده و مایه فکری انقلاب اسلامی، عاشورا می باشد، شهدا رسالت خودشان را انجام دادند و بعد از آنها وظیفه داریم خون آنان را تفسیر کنیم.

اغتشاشگران اعتراف کردند مشکل اقتصادی ندارند

نماینده مجلس شوررای اسلامی با بیان اینکه افراد خاص در میدان جهاد تبیین وظیفه سنگینی دارند، اظهار داشت: خواص باید وظیفه خود را به خوبی انجام داده و بر اثر خدماتی که از نظام گرفته و سر سفره انقلاب نشستند باید جهاد تبیین کنند و اگر بر عکس آن عمل کنند جز خائنین می شوند.

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه هدف دشمن در اغتشاشات اخیر اصل نظام و رهبری بوده و در این رابطه افراد خاص کوتاهی کردند، افزود: در اغتشاشات اخیر افراد بازداشت شده در بازجویی اعلام کردند مشکل اقتصادی نداشتند.

وی در پایان ضمن تاکید بر ساماندهی مخاطب محور در جهاد تبیین گفت: در اغتشاشات اخیر نوجوانان را هدف قرار گرفته بودند و روسری ها را از سر دختران برداشتند و علیه رهبری و نظام شعار دادند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.