جام حذفی فوتبال کشور؛

استقلال ۲- تراکتور ۱ / حذف تراکتور با تصمیم داور

استقلال در ماراتنی ۱۳۰ دقیقه‌ای با دو پنالتی و جنجال داوری موفق به شکست تراکتور در وقت‌های اضافی شد.

به گزارش تبریزبیدار، شاگردان ریکاردو ساپینتو که چند روز قبل در لیگ برتر نتیجه را به تراکتور واگذار کرده بودند، در جام حذفی نیز کار سختی مقابل آن‌ها داشتند. به طوریکه که پس از کشیده شدن بازی به وقت‌های اضافه، ابتدا تیم سرخپوش بود که با گل رضا اسدی پیش افتاد.

با این شرایط استقلالی‌ها در نهایت با کسب دو پنالتی و گل کردن آن‌ها توسط کیوین یامگا با برد مهمی رسیدند تا به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرده و هم‌چنین یک تیم گردن کلفت را از مسابقات حذف کنند.

 

شرح گل ها
تراکتور ۱-۰ استقلال، دقیقه ۹۳ (رضا اسدی)- محمد آقاجانپور با در اختیار گرفتن توپ و سپس نفوذ به محوطه جریمه، توپ را در اختیار رضا اسدی قرار داد و این بازیکن با ضربه بغل پای نرم، دروازه استقلال را باز کرد.

استقلال ۱-۱ تراکتور، دقیقه ۱۱۰ (کوین یامگا)- با فرار تند و تیز قایدی به محوطه جریمه، هادی محمدی روی مهاجم آبی‌ها خطا کرد و کوپال ناظمی داور بازی نقطه پنالتی را نشان داد. در نهایت این موقعیت با ضربه مطمئن یامگا وارد دروازه تراکتور شد.

استقلال ۲-۱ تراکتور، دقیقه ۱۲۰ (کوین یامگا)- مهدی قایدی با خطای قادری در محوطه جریمه روی زمین افتاد و داور برای دومین مرتبه نقطه‌ی پنالتی را نشان داد. ضربه اول یامگا را اخباری با جهشی مطمئن دفع کرد اما کمک داور به علت جلو آمدن گلر رای به تکرار ضربه داد. در ادامه یامگا بار دیگر ضربه را زد که وارد دروازه شد اما اینبار کوپال ناظمی به علت حضور زودهنگام بازیکنان در محوطه جریمه رای به تکرار داد. در نهایت ضربه سوم یامگا وارد دروازه شد و گل دوم استقلال اینگونه به دست آمد.

بعد از این بازی زنوزی مالک باشگاه تراکتور طی بیانیه ای شدید اللحن، به داوری این مسابقه اعتراض کرد.

خمس سرمربی تراکتور نیز اظهار داشت تیم استقلال با کمک عوامل خارجی یعنی داور ما را شکست داد.

 

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.