هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال؛

توقف تراکتور مقابل حریف سیرجانی / زور خمس و امیر به هم نرسید

تراکتور در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور در تبریز مقابل تیم سیرجانی متوقف شد.

به گزارش تبریزبیدار، تیم‌های فوتبال تراکتور و گل‌گهر در نخستین بازی‌ خود از دور برگشت لیگ برتر به مصاف هم رفتند‌.

دو تیم آماده این روزهای فوتبال ایران در نیمه اول این مسابقه یکی از پرگل‌ترین بازی‌های فصل را تجربه کردند و هر کدام موفق به ثبت دو گل شدند.

در نیمه اول بازی خیلی زود کاوه رضایی با اولین موقعیت، دروازه منادی را باز کرد.

در ادامه گل‌گهر به بازی برگشت و با ثبت دو گل از میزبان پیش افتاد.

درحالی‌که همه موقعیت‌های دو تیم تبدیل به گل شده بود، روی یک ضربه ایستگاهی سانتر گوستاوو به هادی محمدی رسید تا ضربه این بازیکن پس از برخورد به گلزاری، گل تساوی تی‌تی‌ها را به همراه داشته باشد.

نیمه دوم این دیدار هم با حملات هر دو تیم همراه شد، اما کیفیت موقعیت‌های خلق‌شده روی دروازه دو تیم با نیمه اول متفاوت بود و به جز شوت خطرناک صفا هادی و ضربه آرتا در دقایق پایانی، فرصت جدی دیگری نصیب دو تیم نشد تا در نهایت این بازی با همان نتیجه نیمه اول و تساوی دو بر دو به پایان برسد.

 

شرح گل ها:

تراکتور یک – گل‌گهر صفر (دقیقه ۵- کاوه رضایی): روی ارسال از جناح راست دفاعی گل‌گهر، دفع ناقص مدافع این تیم توپ را پیش روی کاوه رضایی روی خط محوطه قرار داد که شوت سرضرب این بازیکن دور از دستان منادی به گل اول تراکتور تبدیل شد.

گل‌گهر یک – تراکتور یک (دقیقه ۳۰- امین قاسمی‌نژاد): پس از اعلام خطای پنالتی روی مرتضی تبریزی، قاسمی‌نژاد با ضربه‌ای دقیق گل تساوی گل‌گهر را وارد دروازه اخباری کرد.

گل‌گهر دو – تراکتور یک (دقیقه ۳۴- رضا شکاری): روی یک ضدحمله پرتعداد از سوی سیرجانی‌ها، رضا شکاری، بازیکن سابق تراکتور با شوتی دقیق و محکم از پشت محوطه جریمه، دومین گل گل‌گهر را به ثمر رساند به مانند بازی دور رفت برابر قرمزهای تبریز گلزنی کرده باشد.

تراکتور دو – گل‌گهر دو (دقیقه۴۰- گل‌بخودی): روی ضربه ایستگاهی به دهانه دروازه، هادی محمدی با جایگیری در نقطه کور خط دفاعی گل‌گهر ضربه‌ای را به قصد پاس به بیرون به توپ زد که پس از برخورد با مهران گلزاری وارد دروازه منادی شد.

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.