تبریزبیدار بررسی می کند؛

بیانیه ممنوعیت پشت میز گرم مدیریت / آقای مدیر لطفا یکبار سوار تاکسی شوید!

مدیرعاملِ تاکسی سوار نشده‌ی! سازمان تاکسیرانی تبریز گفته افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در تبریز ممنوع است.

سرویس شهری تبریزبیدار/ مدیرعاملِ تاکسی سوار نشده‌ی! سازمان تاکسیرانی تبریز گفته افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در تبریز ممنوع است.

عبدالرحیم قاصدی ضمن تاکید بر ممنوعیت اخذ کرایه اضافی و ایجاد جایگاه اختصاصی cng برای تاکسی ها می‌گوید: با گزارش شهروندان سازمان تاکسیرانی و نظارت‌های محسوس و نامحسوس بازرسان سازمان اقدام کرده است و در این راستا در هفته جاری تعداد ۳۲ تاکسی در پارکینگ متوقف و یا از طریق گشت‌های نظارت و بازرسی سازمان در سطح شهر اخذ مدارک به عمل آمده است.

او در حالی از برخورد با رانندگان تاکسی متخلف در جریانات اخیر قطع cng صحبت کرده که پیش از این قضیه، همه روزه رانندگان تاکسی در مسیرهای مختلف به بهانه ترافیک، بارش برف و… هزینه های اضافی از شهروندان گرفته و کسی هم پاسخگو نیست.

تبریزبیدار چندی قبل از شهردار کلانشهر تبریز پرسید آیا تاکنون سوار تاکسی شده اید که ببینید چه بر سر مسافران می آورند، که یعقوب هوشیار در پاسخ به یک خنده بسنده کرد!.

حال نیز بهتر است مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری به جای صدور بیانیه ممنوعیت پشت میز مدیریتی، بهتر است یکبار سوار تاکسی شود تا از نزدیک با رانندگان سر حق و حقوق شهروندی جر و بحث کند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.