فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز؛

مردم با بصیرت ایران در برهه های مختلف پشتیبان نظام بوده است

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی در برهه‌های مختلف پشتیبان نظام بوده و صف خود را از دشمنان جدا کرده‌اند.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ جواد قهرمان‌زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: امسال ده ها برنامه متفاوت و مختلفی در سطح ناحیه ها ، پایگاه ها و حوزه ها در ایام الله دهه فجر اجرا خواهد شد.

وی افزود: شعار امسال دهه فجر «ایران استوار»، ۴۴ سال افتخار می باشد و در راستای خدمات رسانی به مردم ایفای وظیفه کرده چرا که بسیج و سپاه همیشه خادم مردم و در کنار ملت است.

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز در رابطه با برنامه های دهه فجر خاطر نشان کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی و روشنگری در راستای جهاد تبیین، مسابقات فرهنگی و ورزشی ، کمک های مومنانه برای خانواده های محرومین ، اردوهای جهادی و ویزیت رایگان در محلات انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت: باید دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی ایران و مکر دشمنان را در حوزه رسانه و فضای مجازی برای نسل جدید تبیین کنیم، چرا که دشمنان از طریق رسانه و فضای مجازی تلاش می کنند تا نسل جوان را گمراه کنند.

قهرمان زاده افزود: در ایام الله دهه فجر نواخته شدن زنگ انقلاب، رژه موتورسواری، عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا برگزار خواهد شد.

وی  در پایان خاطرنشان کرد: در طول ۴۴ سال انقلاب اسلامی در تمامی حوزه های پزشکی، علمی، اجتماعی و …. کشور ایران پیشرفت های چشمگیری داشته و جزو کشورهای دارای فناوری پرتاب به فضا بوده است.

 

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.