رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان آذربایجان شرقی؛

برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی در شهرستان ممقان/ در ورزش MMA پیشرو و قطب کشور هستیم

رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان آذربایجان شرقی گفت: مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی و انتخابی استان روزهای پنجشنبه و جمعه در شهرستان ممقان برگزار خواهد شد و از بین آنان بهترین های استان انتخاب شده و به مسابقات کشوری معرفی خواهیم کرد.

به گزارش تبریز بیدار، یوسف جاویدان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: ۱۵۰ انجمن، گروه و کمیته زیر نظر هیات رزمی کاران آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.

وی در رابطه با برنامه های مهم این هیئت خاطرنشان کرد: به دنبال کشف استعدادها و پرورش این رشته هستیم تا در میادین استان و بین‌المللی برای کشور افتخارات کسب کنند.

رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان با بیان اینکه روز به روز این رشته ها در حال افزایش است خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم امیدواریم در میادین ملی و بین المللی بتوانیم مقام کسب کنیم .

وی اذعان کرد: برای این که بتوانیم ورزش های رزمی را همگانی کنیم در این راستا، برنامه هایی برای تشویق مردم به این رشته در پارک ها انجام می شود.

جاویدان با بیان اینکه در ورزش MMA پیشرو و قطب کشور هستیم، خاطر نشان کرد: اولین قفس MMA در کشور در استان آذربایجان شرقی برگزار شده است و ششم بهمن ماه در تبریز مسابقات این رشته را برگزار کردیم.

وی افزود: مجموعه ورزشی باغشمال تبریز را با مبلغ ۵۴۰ میلیون تومان بازسازی و مرمت کرده ایم و در اختیار رزمی کاران گذاشته شده است.

رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان در پایان گفت: مسابقات رشته مبارزان از یکم تا پنجم اسفند ماه با حضور یک هزار رزمی کار در تبریز برگزار خواهد شد .

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.