جانشین فرمانده کل سپاه در تبریز مطرح کرد؛

در تقابل ۴۴ ساله آمریکایی ها یک پیروزی مقابل ایران ثبت نشده

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تبریز گفت: در تقابل ۴۴ ساله آمریکایی ها یک پیروزی در مقابل جمهوری اسلامی ثبت نشده است.

به گزارش تبریزبیدار، سردار سرتیپ علی فدوی پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم گرامیداشت سالگرد شهیدان مهدی و حمید باکری در مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز اظهار داشت: ۴۴ سال از پیروزی جبهه حق انقلاب اسلامی گذشته و در این مدت جبهه متحد باطل حتی یکبار هم طعم پیروزی بر جبهه حق جمهوری اسلامی را نچشیده است.

خدا دل بسیاری را معطوف به شهیدان باکری ها و تجلایی ها کرده

وی با تاکید بر ارادت کل مردم ایران به شهیدان باکری گفت: خدا می داند در دل های شهدا چه گذشت و به میزان رابطه دل ها با خداوند، معامله خدا با بندگانش متفاوت است. خدا دل بسیاری را معطوف به شهیدانی چون باکری ها و تجلایی ها کرد و وقتی این افراد که حتی شاید شهدا را ندیده بودند، درباره آنها صحبت می کردند فکر می کردید سال ها با آنها مانوس بودند چون خداوند این دل ها را به هم مرتبط کرده بود، ارتباطی که اثری ماندگار دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت خواندن وصیت نامه شهدا گفت: تاکید شهدا بر اصول اسلام روشن و واضح است و همه آنها می‌گویند برای خدا و عمل به تکالیف به جبهه آمده اند و در همه وصایای آنها تاکید بر عمل به اسلام و موازین الهی، پیروی از امام و حجاب است.

وی بیان داشت: غیر از صدر اسلام که دشمنان اسلام از جبهه اسلام قوی تر بودند، برهه و دوره ای را پیدا نمی کنید که دشمنی صورت گرفته با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در آن رخ داده باشد و در تقابل ۴۴ ساله آمریکایی ها یک پیروزی در مقابل جمهوری اسلامی ثبت نشده است.

ایران حرکت رو به جلوی سریع دارد

سردار فدوی گفت: به فرموده امام راحل (ره) ما مکلف به انجام تکلیف هستیم و مکلف به نتیجه نیستیم، خداوند بهترین نتیجه را برای جبهه حق انقلاب اسلامی رقم زده است.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: در ۴۴ سال گذشته  تکلیف به حد کافی انجام شده که ما اکنون استوار ایستاده ایم و حرکت رو به جلوی سریع داریم وگرنه در همان سال اول نیت دشمنان بر ساقط شدن این انقلاب بود و هر کاری می توانستند کردند و اگر کاری هم نکردند به این خاطر بوده که به طور حتم نمی توانستند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.