صادقی انتقاد کرد:

پروژه های ویترینی جایگزین پروژه های اساسی شده

عضو شورای شهر تبریز گفت: اصلی ترین وظایف مدیریت شهری کار های اساسی است که متاسفانه پروژه های ویترینی جای پروژه های اساسی را گرفته است.

به گزارش تبریزبیدار، احد صادقی صبح امروز در نشست خبری در مورد سوال خبرنگاران در مورد سرانه پارک های تبریز گفت: سرانه پارک های کلانشهر تبریز ۴ متر اعلام شده است، اما سرانه فضای سبز بصورت کلی حدودا ۱۵ متر اعلام شده است.

وی ادامه داد: ما باید برای سرانه فضای های پارک داخل شهر را در نظر بگیریم و این سرانه خیلی کم است و باید سراغ باغ های شهر تبریز رفته و آن ها را تملک کنیم ولی اگر با این شتاب و سرعت جلو بریم ۱۰ سال طول می‌کشد تا باغ های تبریز را کامل تملک کنیم.

عضو شورای شهر تبریز در رابطه با موضوع آذرپارک توضیح داد: در مقطعی آقای رشیدی مشکلاتی که این شرکت داشت را مطرح کردند و به آقای شهردار نیز اعلام کردند تا حل شود، در آن زمان آقای شهردار نیز فرصت خواستند تا موارد حل گردد؛ تا این لحظه منتظر تعیین تکلیف آقای شهردار هستیم و این روند بسیار زمان بر بوده است.

وی گفت: امسال مبنای هزینه های پارک آذر پارک بر اساس دقیقه انجام شد تا اگر شخصی ۶۱ دقیقه پارک کرده باشد پول دو ساعت را پرداخت نکند و فقط پول ۶۱ دقیقه را پرداخت کند و نیم ساعت اول پارک رایگان می باشد و بیش از نیم ساعت با تعرفه تعیین محاسبه می شود.

صادقی ضمن انتقاد از پروژه های ویترینی گفت: اصلی ترین وظایف مدیریت شهری کار های اساسی است که متاسفانه پروژه های ویترینی جای پروژه های اساسی را گرفته است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.