امام جمعه موقت تبریز:

توافق ایران و عربستان نشانه زوال پذیری اسرائیل

امام جمعه موقت تبریز گفت: توافق اخیر ایران و عربستان نمونه ای از زوال پذیری سیاست های اسرائیل غاصب است.

به گزارش تبریزبیدار، حجت‌الاسلام اسماعیل روشن‌تن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تبریز، گفت: اوضاع داخلی اسرائیل و شرایط اپوزیسیون ( گروه مخالف ) این رژیم جعلی حاکی از بدبختی آنهاست و باید اذعان کرد که صهیونیست ها نفس‌های آخر خود را می‌کشند و به وعده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده خود را نخواهد دید، نزدیک می‌شویم.

وی توافق اخیر ایران و عربستان را نمونه ای از زوال پذیری سیاست های اسرائیل غاصب ارزیابی و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران، عربستان سعودی و چین به عنوان بازیگران اصلی این توافق نشان می دهد که کشورهای مختلف جهان به درک درستی از سیاست بین الملل برای کمرنگ ساختن حضور آمریکا در منطقه رسیده اند.

خطیب موقت جمعه تبریز به اغتشاشات اخیر کشور اشاره کرد و یادآور شد: طی چند ماه در کشور شرایط عجیب و بحران‌های بزرگی را پشت سر گذاشتیم که اگر یکی از آن بحران‌ها در کشوری رخ می داد، نتیجه اش نابودی بود، اما به لطف خدا و هوشیاری رهبری و مردم ما در این عرصه پیروز جنگ رسانه‌ای و ترکیبی شدیم.

حجت‌الاسلام روشن تن با گرامیداشت یاد شهدا، گفت: استقلال و آزادی دستاورد خون هزاران انسان والامقام است که ما اکنون سر سفره آنها نشسته‌ایم و بر همین اساس یکی از وظایف آحاد ملت و مسئولان قدرشناسی از این نعمت بزرگی است که در اختیار ماست و ان شاالله هیچ گاه پرچم شهدا در زمین نخواهد ماند.

امام جمعه موقت تبریز به فرا رسیدن دو بهار طبیعت و بهار قلب‌ها طی هفته آینده اشاره و اضافه کرد: خداوند به ما توفیق دهد تا فضیلت ماه مبارک رمضان همزمان با نو شدن طبیعت و بهار دل انگیز را درک کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.