رییس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

یکهزار و ۷۷۸ خانوار در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان آذربایجان شرقی پذیرش شدند

رییس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: از آغاز طرح نوروزی اسکان تا پایان روز چهارم فروردین امسال، یک هزار و ۷۷۸ خانوار در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش و اسکان داده شده اند.

به گزارش تبریز بیدار ، اکبر نورالهی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد نفرات پذیرش شده در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان، هفت هزار و ۲۲ نفر است و شهرستان های تبریز، جلفا، سراب، خداآفرین و کلیبر به ترتیب بیشترین پذیرش را داشته اند.

وی خاطر نشان کرد: ۱۰۰ آموزشگاه و ۱۹ مرکز رفاهی فرهنگیان با ۲۴ پایگاه پذیرش برای اسکان میهمانان نوروزی ۱۴۰۲ در استان در نظر گرفته شده است.

نورالهی ادامه داد: از این تعداد ۲۱۵ کلاس نوع ویژه، ۵۵۰ کلاس نوع «الف»، ۱۰۰ کلاس نوع «ب» و ۴۰ کلاس نوع «ج» برای مواقع اضطراری است.

رییس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش استان افزود: مراکز اسکان فرهنگیان استان به تمام امکانات رفاهی مجهز شده‌اند و درمانگاه فرهنگیان نیز در خدمت مسافران نوروزی است.

نورالهی گفت: برای اولین بار و به منظور افزایش رفاه حال مهمانان، وبسایت مسیریاب محل های اسکان فرهنگیان طراحی شده که فرهنگیان می توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: برای مهمانان نوروزی استان که از سوی ستاد اسکان فرهنگیان پذیرش شده اند، مسابقه خاطره نویسی و عکاسی نیز در نظر گرفته شده و مسافران می توانند نکته نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شماره ۰۹۱۴۹۰۹۶۲۹۴ در پیام رسان ایتا با مسوول هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در میان بگذارند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *