در گفتگو با تبریزبیدار مطرح شد؛

واکنش رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر به قاضی شدن شهردار منطقه ۹ / از دادگستری هم جلو زده اند!

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای شهر تبریز در واکنش به اقدام شهردار منطقه ۹ گفت: حتی دادگستری هم وقتی یک متهم را دستگیر می کند چهره او را تا وقتی که جرمش ثابت نشده، نشان نمی دهد و‌ حتی بعد از اثبات مجرم بودن او هم، با رعایت برخی ملاحظات چهره او را نشان می دهد.

روح الله دهقان نژاد در گفتگو با تبریزبیدار در رابطه با اقدام شهردار منطقه ۹ تبریز در خصوص محاکمه خودسرانه یک پیمانکار جلوی دوربین رسانه ای اظهار داشت: از روز اولی که وارد شورای شهر شدم از اعمال تعدادی از مدیران به ستوه آمده ام علتش هم این است که خودشان را خاص و فراقانون می دانند و انگار که حق مردم را اینها تعیین می کنند!

اولویت شورا در سال جاری نظارت بر مدیران شهرداری خواهد بود / از دادگستری هم جلو زده اند!

وی افزود: اواخر سال ۱۴۰۱ خانم غفوری طرحی برای نظارت بر مدیران شهرداری ارائه دادند که ان‌شاءالله سال ۱۴۰۲ یکی از اولویت های کمیسیون تحقیق و نظارت خواهد بود تا بر رفتار  و مدیریت قانونی و حیطه وظایف مدیران شهرداری نظارت داشته باشیم.

آقایان با خود چه فکری کرده اند؟! / از این شهامت اخلاقی متعجبم

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای شهر تبریز با انتقاد تند از این اقدام شهردار منطقه ۹ گفت: حتی دادگستری هم وقتی یک متهم را دستگیر می کند چهره او را تا وقتی که جرمش ثابت نشده، نشان نمی دهد و‌ حتی بعد از اثبات مجرم بودن او هم، با رعایت برخی ملاحظات چهره او را نشان می دهد ولی این افراد چه فکری با خود کرده اند که خودشان حکم می دهند و تفسیر و توقیف می کنند! من از این شهامت اخلاقی متعجب هستم.

دهقان نژاد خاطرنشان کرد: این دیگر اعتماد به نفس نیست، اعتماد به سقف است. بهتر است مدیران در رفتارهای خودشان ملاحظه داشته باشند و افراد خاطی را به مراکز نظارتی و قضایی بسپارند.

وی بیان داشت: برخی مدیران در رفتارهای سازمانی خود مشکلات نظارتی و قانونی دارند. بهتر است هرکسی به کار خود برسد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *