متفکرآزاد در جمع خبرنگاران:

با سوءتدبیر در حقوق معلمان برخورد می شود /ابزارهای نظارتی مجلس بر مولدسازی قوی است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مسأله حقوق معلمان سوتدبیر بود و با برخورد قاطع مجلس روبرو خواهد شد.

به گزارش تبریزبیدار، روح الله متفکرآزاد شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در خصوص توافق ایران و عربستان گفت: توافق با عربستان با نظر شخص آقای رییسی و در هماهنگی با وزارت خارجه است.

وی در مورد دلیل حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی در مذاکرات گفت: دلیل حضور آقای شمخانی بدلیل حضور شخص متناظر او در مذاکرات بود.

پروژه کانی سیب برای جلوگیری از خشک شدن کامل دریاچه ارومیه است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مورد پروژه انتقال آب به دریاچه ارومیه گفت: کانی سیب پروژه بزرگی است اما کافی نیست. انتقال آب از کانی سیب برای حفظ شرایط موجود و جلوگیری از خشک شدن کامل آن است و مهمتر از آن باید الگوی کشاورزی در حوضه آبریز دریاچه اصلاح شود.

مالیات بر خانه های لوکس در بودجه ۱۴۰۲ آمده

وی در مورد علت عدم تصویب مالیات بر خانه های لوکس در مجلس گفت: درباره مالیات بر خانه های لوکس این خبر درست نیست و دلیل عدم تصویب، اختلاف بر سر برخی بندها بود.

متفکرآزاد بیان داشت: مالیات بر خانه های لوکس تصویب خواهد شد و در بودجه سال جاری هم وجود دارد.

ابزارهای نظارتی مجلس بر مولدسازی قوی است

وی در خصوص مولدسازی اموال دولتی توضیح داد: ابزارهای نظارتی مجلس در مورد مولدسازی قوی است. عقلا می گویند اگر مولدسازی درست پیش برود ضروری است اما در مورد شرایط اجرای آن حرف داریم.

هم قره باغ و هم فلسطین خاک اسلام است / سفارت آذربایجان در اسرائیل، خیانت است

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی در مورد ایجاد سفارتخانه جمهوری آذربایجان در اسرائیل گفت: سفارت آذربایجان در اسرائیل، خیانت به فلسطین است.

وی تصریح کرد: همانطور که برای قره‌باغ حساس بودیم به فلسطین هم حساس هستیم. هر دو غصب شده بودند. هم از قره باغ هم از فلسطین دفاع می کنیم.

متفکرآزاد با انتقاد از عدم واریز حقوق معلمان در اسفند ماه گفت: مسأله حقوق معلمان سوتدبیر بود و با برخورد قاطع مجلس روبرو خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این کج سلیقگی را پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *