فرمانده انتظامی شهرستان اهر خبرداد؛

دستگیری ۹ نفر از عاملان نزاع و درگیری دسته‌جمعی در شهرستان اهر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از وقوع نزاع و درگیری دسته‌جمعی در خیابان رجایی اهر و دستگیری ۹ نفر از عوامل نزاع و درگیری توسط مأموران پلیس شهرستان خبر داد.

به گزارش تبریزبیدار، سرهنگ قدرت آقاپور در جمع خبرنگاران در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: عصر روز گذشته در پی کسب خبر مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دسته‌جمعی در خیابان رجایی نرسیده به میدان دادگستری شهرستان، بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی به محل اعزام شدند.

آقاپور افزود: در بررسی اولیه مشخص شد اهالی یکی از روستاهای اطراف شهرستان بر سر خصومت و اختلاف شخصی و اختلافات قبلی در خیابان رجایی، نرسیده به میدان دادگستری با هم درگیر شده‌اند و به محض حضور مأموران درگیرشوندگان همگی از محل متواری شده بودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: حسب دستور مقام قضائی و با تدابیر فرمانده انتظامی شهرستان و با تشکیل تیم‌های عملیاتی متشکل از عوامل پلیس اطلاعات، آگاهی، کلانتری‌ها و یگان امداد مأموران در بامداد امروز به محل اختفا متهمان در روستاهای اطراف اعزام و طی عملیات‌های غافلگیرانه موفق به دستگیری ۹ نفر از عوامل اصلی نزاع و درگیری شدند که در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان با اشاره به اینکه پرونده در دست بررسی بوده و تلاش مأموران پلیس جهت دستگیری مابقی شرکت کنندگان در درگیری ادامه دارد خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با هم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع به‌عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *