در نشست دبیرکل کنفرانس حمایت از انتفاضه با دانشجویان دانشگاه تبریز مطرح شد؛

تبیین نقش جریان مقاومت در منطقه

 تبیین نقش مقاومت در منطقه با حضور دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و جمعی از دانشجویان فعال این حوزه در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزبیدار، سردار سید مجتبی ابطحی در جمع دانشجویان دانشگاه تبربز با اشاره به تغییر و تحولات جهانی و منطقه مقاومت گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تغییر و تحولات بزرگی در منطقه و دیگر کشورهای جهان شکل‌گرفته است که باید از این تحولات برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و جهان اسلام به بهترین شیوه بهره‌برداری کرد.

وی  با تاکید بر اینکه به اعتقاد ما در عصر فنّاوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی، عصر رایانه، عصر دیجیتال و عصر صنعت این تغییر و تحول به‌نوعی زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است، تصریح کرد: ایجاد زمینه ظهور و تحقق حکومت امام زمان (عج)، حرکت در مسیر الهی و انجام اصلاحات لازم و آماده‌سازی در این زمینه است.

 

دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در بخش دیگر سخنان خود افزود: امروز اگر می‌خواهید کشور و ملتی قوی در منطقه و جهان باشید، باید جهانی فکر کنید و جهانی برنامه‌ریزی داشته باشید.

 

وی یادآور شد: لازمه حرکت در مسیر قوی شدن، خلق قدرت تولید علم و فناوری با توجه به نیاز جامعه، ملت‌ها و کشورهای منطقه و جهان اسلام است که در این راستا نقش دانشجویان نخبه، انقلابی و دانشگاه‌ها تعیین‌کننده است.

گفتنی است همچنین دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به برخی از سؤالات دانشجویان شرکت‌کننده در این نشست درباره جبهه مقاومت پاسخ داد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *