فرمانده انتظامی شهرستان خبر داد؛

کشف انبار احتکار ارزاق عمومی در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف انبار احتکار کالاهای اساسی و ارزاق عمومی از جمله برنج، قند و شکر به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش تبریزبیدار، سرهنگ توحید فارسی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار کالاهای اساسی و ارزاق عمومی در یک انبار در یکی از محلات این شهرستان، ماموران پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با شیوه‌های پلیسی و پس از اطمینان احتکار کالا، با هماهنگی قضائی و به همراه نمایندگان اداره جهاد کشاورزی، به انبار مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از آن مقادیر قابل توجهی ارزاق عمومی شامل، دو تن قند، یک تن برنج و ۳۰۰ کیلوگرم شکر را کشف کردند.

فرمانده انتظامی‌ مراغه با اشاره به کارشناسان ارزش کالای احتکار شده را یک میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: ضمن پلمب کردن انبار یاد شده در این راستا مالک انبار نیز شناسایی و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ فارسی با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق و احتکار کالا و سرمایه‌های ملی خاطرنشان کرد: پدیده احتکار و قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرائم دیگری در سطح جامعه است، که مقابله با آن از اولویت‌های اصلی پلیس به شمار می‌رود.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *