نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز؛

خرمشهر به مظهر مقاومت تبدیل شده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز گفت: خرمشهر به مظهر مقاومت تبدیل شده است و هر کسی از شما بپرسد نتیجه مقاومت چیست ؟ فتح خرمشهر را مثال بزنید 

به گزارش تبریزبیدار،حجت‌الاسلام محمد علی آل هاشم در همایش گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، فرماندهان و فاتحان خرمشهر استان آذربایجان شرقی اظهار داشت:یکی از مردان جنگ که تن به تن با دشمن جنگیدند نا خدا صمدی بودند ، امروز هم از سخنان این دلاور و عاشق میهن استفاده کردیم .

وی با اعلام اینکه بی تردید فتح خرمشهر از دو جهت بسیار حائز اهمیت است، خاطر نشان کرد: جنگ وارد مرحله نوین شد و مرحله به مرحله پیروزی های زیادی را به دست آورد این فتح باعث شد آمریکا حساب کار دستش بیاید و از موضع تهاجم به موضع دفاع بیوفتند .

آل هاشم اذعان کرد: در این قضیه خیانت هایی که بنی صدر انجام داده بود وقتی می گفتند دشمن وارد می شود بنی صدر گفت بگذارید دشمن وارد شهر شود و در داخل شهر آنان را خفه کنیم .

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: وقتی خبر فتح خرمشهر در رسانه ها و مطبوعات پخش شد دشمنان را حیرت زده کرده بود و تجزیه و تحلیل های زیادی نوشته بودند، در آن زمان بیشترین دغدغه غرب ممانعت از سقوط صدام بود.

وی در ادامه گفت: امروز اگر شاهد اعزام ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش، از ناو شکن تمام ایرانی جمهوری اسلامی ایران هستیم به برکت همان مقاومت هاست که رهبر معظم انقلاب هم تبریک گفتند.

آل هاشم افزود: حضور نیروی دریایی در آمریکایی جنوبی و حیاط خلوت آمریکا پیام این را دارد که هیچ کسی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح ایران اسلامی نیست و این ناوگروه با پیام صلح و دوستی در تمامی دریاها، دریانوردی می‌کند، حضور در دریا ها می تواند نقش بزرگی در روابط و توسعه راهبردی جمهوری اسلامی ایران داشته باشد .

وی در پایان خاطر نشان کرد: امام رحمه‌الله فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و وحدت نیروهای مسلح، ارتش و سپاه دست به دست هم دادند تا خرمشهر را آزاد کنند .

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *