تبریزبیدار گزارش می دهد؛

سورپرایز هیات دخترانه برای دختران تبریزی / حس رفاقت با هر نوع پوشش و عقیده

بانوان هیأت دخترانه با تهیه هدیه هایی و حضور در برخی از نقاط پرتردد شهر، دختران تبریزی را فارغ از هر نوع پوشش و اعتقاد، سورپرایز کردند.

سرویس فرهنگی تبریزبیدار/  هیات مذهبی_فرهنگی «الی الحبیب» تبریز که مختص بانوان نوجوان و جوان است در برنامه های فرهنگی سالانه خود، بمناسبت روز دختر برنامه های اجتماعی و خیابانی جالبی را اجرا کرد.

بانوان این هیأت با تهیه هدیه هایی و حضور در برخی از نقاط پرتردد شهر، دختران تبریزی را فارغ از هر نوع پوشش و اعتقاد، سورپرایز کردند.

 

 

خانم شهیدی از مسئولین هیأت «الی الحبیب» در گفتگو با تبریزبیدار می گوید: با تقدیم این هدیه ناقابل به دخترخانم ها، روز دختر را به آنها تبریک گفتیم و به نوعی، سورپرایز یهویی شدند.

وی ادامه می‌دهد: این کار فرهنگی سبب می‌شود با دختران عزیز رفاقت های شیرین و لحظه ای تجربه می شود.

 

 

اشتراک عظیمی به نام حسین(ع) / تابو شکنی در هیات

شهیدی، هدف از این کار را استفاده از پتانسیل هیأت ‌ها برای نزدیک تر کردن بیشتر افراد جامعه به هم و تابو شکنی ها در دستگاه اباعبدالله الحسین علیه السلام عنوان کرده و می گوید: با این کار فرهنگی، اشتراک عظیمی به نام حسین(ع) به سطح اجتماعی کشیده می‌شود.

وی تصریح می‌کند: ماحصل این مدل حرکت ها، حضور موثرتر هیات ها در جامعه و تعامل ها با طبقات مختلف اجتماعی و تلطیف بیشتر این تشکیلات در اذهان هست.

 

 

خادم هیأت الی الحبیب خاطر نشان می‌کند: امسال در مناطق چهارراه شریعتی، آبرسان و سنگفرش ولیعصر توزیع هدیه داشتیم.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *