سرپرست کمیته دارت استان آذربایجان شرقی:

آذربایجان شرقی یکی از قطب های ورزش دارت در کشور است

سرپرست کمیته دارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان یکی از قطب های ورزش دارت در کشور است، گفت: توسعه دارت در شهرستان ها از اولویت‌های کمیته دارت این استان است.

به گزارش تبریز بیدار ، رضا کهتری صبح امروز دوشنبه در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی دارت در میانه اظهار داشت: ورزش دارت با استقبال خوب مردم میانه روبرو شده است و این مکان گام بزرگی در راستای ترویج این رشته مهیج در شهرستان میانه خواهد بود.

وی افزود: استان آذربایجان شرقی ظرفیت‌های بسیار بالایی در دارت دارد و می‌توان با برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند این ظرفیت‌ها را توسعه داد و با برنامه‌ریزی هدفمند مسیر پیشرفت و توسعه را میسر کرد.

سرپرست کمیته دارت استان آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: متأسفانه دارت در شهرستان‌های استان وضعیت مناسبی ندارد و در این راستا توسعه دارت در شهرستان‌ها از اولویت‌های اصلی این کمیته است تا بتوانیم دارت را در دیگر شهرستان‌ها نظیر میانه به مرحله رشد و شکوفایی برسانیم.

کهتری ادامه داد: برگزاری دوره مربیگری دارت ویژه آقایان و بانوان از دیگر برنامه‌های این کمیته در سال جاری است که طبق رایزنی‌های به عمل آمده این دوره آموزشی در تبریز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *