معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی؛

تخصیص اعتبار ۱۲۰میلیارد تومانی رییس جمهور برای بازسازی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز

مدیر دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: در سفر اول ریاست‌جمهوری، ۱۲۰ میلیارد تومان به استادیوم یادگار امام ( ره) اختصاص پیدا کرد که در ظرف سه سال برای هر سال ۴۰ میلیارد در نظر گرفته شده است .

به گزارش تبریز بیدار، عطا شرفشاهی، در بازدید خبرنگاران از مجموعه ورزشی یادگار امام اظهار داشت: از اعتبارات مصوب سفر رییس جمهورذ۳۲ درصد آن حدود ۱۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از این اعتبارات جذب شده است.

وی افزود: سال گذشته حدود ۱۳ میلیارد تومان بابت تعویض نورافکن ها، رختکن ، سرویس بهداشتی و و ترمیم سکوهای تماشاگران شد. و بنا داریم امسال ۱۲ میلیارد تومان برای تعویض پیست دو میدانی این ورزشگاه هزینه شود.

مدیر دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان در رابطه با تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام خاطر نشان کرد: برای تعویض چمن این ورزشگاه یک و نیم سال زمان می برد و باید هیچ مسابقه ای در آن برگزار نشود و ترمیم چمن و تغییر در نگهداری را جایگزین کردیم .

وی در ادامه گفت: در جریان سفر دوم رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی اعتبارات خوبی برای ورزشگاه یادگار امام پیش بینی شده است و در آینده نزدیک اتفاقات خوبی خواهد افتاد .

شرفشاهی اذعان کرد: اداره ورزش و جوانان سعی دارد نواقصات ورزشگاه یادگار امام را رفع کند و به علاقه مندان فوتبال امکانات خوبی ارائه بدهد.

وی در رابطه با راکد ماندن استخر قهرمانی مجموعه ورزشی یادگار امام خاطر نشان کرد: کمبود اعتبار اصلی ترین دلیل راکد ماندن این پروژه بوده و در سال ۸۶ برای این پروژه ۱۲ میلیارد پیش بینی شده بود و به دلیل طولانی شدن پروژه چندین برابر اعتبار برای تکمیل آن نیاز می باشد.

شرفشاهی در پایان گفت: ابنیه این استخر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای برای تکمیل بخشی از نواقصات آن امسال ۳۰ میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده و در مرحله مناقصه می باشد که ۳۰ شرکت در این مناقصه شرکت کرده اند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *