رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها؛

اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه در آذربایجان شرقی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها گفت: در استان آذربایجان ۳۱۳ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند توسط بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها اهدا شد.

به گزارش تبریز بیدار، محمد جواد فولاد پور در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: همزمان با اهدای این جهزیه ها نمایشگاهی از فعالیتها، دستاوردها و عملکرد بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در محوطه مصلای اعظم تبریز در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه ۹۰۳ شعبه در شهرستان ها و استان های سراسر کشور وجود دارد، خاطر نشان کرد: ده هزار ۲۴ نفر در حال خدمات رسانی به این مجموعه هستند.

مدیر عامل بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها افزود: حدود یک میلیون و ۳۶۴ نفر خیر افتخاری این مجموعه بوده و ۲۱ هزار ایتام تحت حمایت این بنیاد هستند .

وی با بیان اینکه بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها به عنوان یک موسسه خیریه در کشور فعالیت می کند، خاطر نشان کرد: این بنیاد اعتماد سازی را در جامعه ایجاد کرده است و روز به روز خیرین ما افزایش پیدا کرده و به کمک های خزانه این مجموعه افزوده می شود.

فولاد پور اذعان کرد: این بنیاد فعالیت خود را در در کشور عراق در رابطه با موکب اربعین شروع کرده و در دیگر کشور ها برنامه ریزی هایی انجام گرفته و با موسسات خیریه دیگر کشور ها برای انتقال تجربیات ارتباط برقرار کرده ایم .

وی گفت: بنیاد آبشار عاطفه ها در ترویج ازدواج ساده و سبک خانواده ، فرزند آوری، کاهش اعتیاد ، آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد، کلاس های ازدواج و پیشگیری از طلاق قدم های خوبی برداشته است.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *