فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

تکلیف سرنوشت ساز هنرمندان در ماندگارسازی راه شهدا و روشنگری نیات استکبار

فرمانده سپاه عاشورا گفت: امروز تکلیف هنرمندان عزیر، سرنوشت ساز است که در راستای ماندگارسازی راه و پیام شهدا و تبیین و روشنگری اهداف انقلاب اسلامی و نیات پلید دشمنان و استکبار جهانی اقدام کنند و عزیزان هنر  و رسانه  می توانند بیشتر  نقش آفرین و تبیین کننده باشند.

به گزارش تبریزبیدار، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده عصر امروز در اجلاسیه شهدای هنر و رسانه استان در محل سالن پتروشیمی تبریز اظهار کرد: اگر اقدامات زینبی گونه شهدای رسانه، هنر و فعالین هنر  و رسانه نبود دست ما از آثار ایثارگری و فدا کاری، روحیه جهاد و شهادت خالی بود.

هنرمندان، رشادت های شهدا را  ماندگار کردند

وی با بیان اینکه قدردان شهدا و پیشکسوتان هنر و رسانه و جوانان فعال در عرصه هنر و رسانه هستیم، افزود: هنرمندان، رشادت های شهدا را  ماندگار کردند و آثار ایثارگری آنها را توانستند در راستای تنویر افکار عمومی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ماندگار کنند.

وصیت نامه شهدا، ترسیم هنری رابطه بین عاشق و معشوق

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: اگر از بعد دیگر به هنر  و رسانه نگاه کنیم، بحث وصیت نامه شهدا است که هنرمندانه مطالبی بین عاشق و معشوق
خود یعنی خدایشان ترسیم کرده اند و که خطاب به اقشار جامعه تدوین شده است.

وی با اشاره به وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: اگر با بینش هنری به قلم فرسایی، محتوا، حساسیت موضوعات و درجه معنوی این شخصیت عزیز نگاه کنیم، می بینیم با تمام وجود توانسته یک اثر ماندگار از خود خطاب به همه اقشار جامعه باقی بگذارد.

در امان ماندن از آسیب ها با مکتب حاج قاسم

سردار عباسقلیزاده، وصیت نامه شهید سلیمانی را یک مساله ارزشی برشمرد که همه بتوانند از آن بهره مند شوند و افزود: رهبر معظم انقلاب از وصیت نامه او با مکتب حاج قاسم یاد کردند و اگر ما بتوانیم مکتب حاج قاسم را هنرمندانه ترسیم و ترویج ماندگار کنیم، از آسیب ها در امان می مانیم.

فرمامده سپاه عاشورا تاکید کرد: زبان هنر نفوذ پذیرترین زبان است که تا اعماق وجود انسان در همه مسلکی که باشد، اثر می گذارد.

وی بیان داشت: امروز تکلیف هنرمندان عزیر، سرنوشت ساز است که در راستای ماندگارسازی راه و پیام شهدا و تبیین و روشنگری اهداف انقلاب اسلامی و نیات پلید دشمنان و استکبار جهانی اقدام کنند و عزیزان هنر  و رسانه  می توانند بیشتر  نقش آفرین و تبیین کننده باشند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *