در آستانه سالگرد شهادت شهید مدافع امنیت انجام شد؛

دیدار استاندار و فرمانده سپاه استان با خانواده شهید اوجاقی

عابدین خرّم به همراه سردار عباسقلیزاده و بمناسبت سالگرد شهادت شهیدِ مدافع امنیت حسین اوجاقی با خانواده این شهید دیدار کرد.

به گزارش تبریزبیدار، این دیدار از سلسله دیدارهای خادمان کنگره ملی ده هزار شهید آذربایجان‌شرقی با خانواده شهدای استان بود که انجام شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی در این دیدار گفت: دیدار ما با خانواده شهدا نیاز و احتیاج خود ماست. شهید اجاقی امروز در تبریز نماد مقاومت و ایستادگی است.

 

 

عابدین خرم افزود: ما مدیون خانواده شهدا هستیم و این تعارف و لقلقه زبان نیست. اگر ما از شما غفلت کنیم خداوند از ما غفلت خواهد کرد.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این دیدار گفت: حسین اوجاقی مایه سرافرازی بسیجیان استان است.

سردار عباسقلی‌زاده بیان داشت: کسانی که برای فدا شدن در راه انقلاب و امنیتِ مردم، خوفی به دل راه نمی دهند و در راه آرمان های خود ثبات قدم دارند.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سرایی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا نیز گفت: بحمدالله تشییع شهید اوجاقی ایام دفاع مقدس را در اذهان متبادر کرد. آن جمعیت کم نظیر حاوی پیام های بزرگ برای مردم و دشمنان بود.

 

 

مادر شهید اوجاقی نیز در این دیدار گفت: حسین بعد از شهادت متعلق به نظام و ملت است چرا که او در راه آرمانهای نظام و امنیت مردم به شهادت رسید.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *