تدارک بیش از دو هزار برنامه برای هفته دفاع مقدس در استان/اهالی رسانه رزمندگان جنگ ترکیبی 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت : امسال در استان آذربایجان شرقی بیش از ۲ هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در قالب جهاد و مقاومت اجرایی خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار، امیر دریادار دوم «رضا عباسی» در نشست خبری با اصحاب رسان در تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: روز سه شنبه فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار خواهند کرد .

وی افزود: روز چهارشنبه مراسم سراسری جهاد و مقاومت با حضور یک هزار و ۲۰۰ رزمنده دفاع مقدس در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد که در این مراسم از رزمندگان تجلیل خواهیم کرد و ساعت ۱۰ رهبر انقلاب به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی خواهند کرد .

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در رابطه با رژه نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: رژه نیروهای مسلح از برنامه های مهم و محوری هفته دفاع مقدس می باشد که امسال این برنامه ۳۱ شهریور ماه به میزبانی سپاه عاشورا برگزار خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاه دفاع مقدس و دستاوردهای آن ، ۳۱ شهریور ماه در پارک ائل گلی تبریز افتتاح خواهد شد که مردم و علاقه مندان می توانند به مدت یک هفته از این نمایشگاه بازدید کنند .

عباسی در ادامه خاطرنشان کرد: رونمایی از کتاب های دفاع مقدس، دانش نامه استان، رونمایی از اولین شهرک بازی های رایانه ای کودک، رونمایی از چهار یادمان شهدا در استان، غبار روبی مزار شهدا ، اکران فیلم خلبان محققی در پایگاه هوایی و … از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس می باشد .

وی در رابطه با جنگ ترکیبی افزود : رسانه ها در جنگ نامتعارف مانند رزمندگان هستند و می توانند از شبهه ها جلوگیری کرده و آن چیزی که دشمنان طراحی می کنند که اگر به آنان پاسخ ندهید به نا گمانی تبدیل خواهد شد .

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: جنگ هیبریدی، جنگ نامتعارف و ناشناخته شده می باشد و در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و … می باشد که رسانه ها می توانند در مقابل دشمن ایستادگی کرده و با قدرت تمام عیار به جنگ نامتعارف بروند و نقش بسیار مهمی ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *