نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت و گو با تبریز بیدار:

برخی اصحاب امام، پس از امام به جریان تحریف گر پیوستند/ تحریف امام عمیق تر از موضوع بنای جدید مرقد امام است

سعیدی گفت: با مرور زمان برخی شخصیت ها که از اصحاب امام محسوب می شدند تحت تاثیر زرق و برق دنیا و یا تحت تاثیر منیت و بعضا از روی حسادت و رقابت بر سر مقام رهبری پس از امام، به جریان تحریف گر امام پیوستند.

ه گزارش تبریز بیدار، محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار تبریز بیدار در پاسخ به این پرسش که با توجه به سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم امام خمینی مشخصا چه کسانی به دنبال تحریف امام هستند گفت: از اول پیروزی انقلاب جریانی به دنبال تحریف شخصیت امام بود تا بتواند انقلاب و نظام را منحرف کند. این جریان معاند نظام و معاند حضرت امام بود. اما با مرور زمان برخی شخصیت ها که از اول با امام بودند و از اصحاب امام محسوب می شدند تحت تاثیر زرق و برق دنیا و یا تحت تاثیر منیت و بعضا از روی حسادت و رقابت بر سر مقام رهبری پس از امام به این جریان تحریف گر پیوستند.

 

وی افزود: این جریان که بعضا دارای حس شهرت طلبی و یا شهوت قدرت خواهی بود جهت توجیه خود و تایید اقدامات خود امام را تحریف کردند چرا که اگر امام و خط امام درست تبیین می شد این جریان ضربه می خورد. 

 

این نماینده مجلس در پاسخ به این پرسش که برخی ها در رسانه ها سخنان رهبری را کنایه ای به بنای جدید مرقد امام تلقی کرده اند، آیا چنین است، گفت: به نظرم بحث تحریف امام عمیق تر از این مسائل باشد. جریان تحریف امام سال های سال است که وجود دارد و قبل از احداث این بنا مسئله تحریف امام مطرح بود.

 

وی افزود: هرچند بنده معتقدم مجموعه مرقد امام که نمادی است از امام، می توانست ساده تر و با هزینه کمتر ساخته شود اما جریان تحریف امام باید دقیق تر و عمیق تر از این ها تلقی شود. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *