دوهفته نامه جدید انصار حزب الله تبریز:

غالبون در عصر اعتدالیون/بجانی نشریه منتشر می کند

پایگاه اطلاع رسانی انصار حزب الله تبریز خبر از توزیع نشریه جدید این تشکل در هفته های آتی خبر داده است.

به گزارش تبریز بیدار ، پایگاه اطلاع رسانی انصار حزب الله تبریز در خبری با عنوان «مژده برای آنانی که دغدغه عدالت رسانه ای دارند» اعلام کرد که این تشکل با دریافت مجوز نشریه دو هفته نامه ای با عنوان غالبون از انتشار و توزیع آن در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

آنگونه که ارگان این تشکل در سایت خود بدان اشاره کرده است “در این نشریه آخرین تحلیل های سیاسی کشور و بین المللی ارائه خواهد شد. پرداخت ویژه به پیگیری مطالبات ولی امر مسلمین جهان ، بررسی تحلیلی مشکلات معیشتی مردم ،گزارش ویژه از آخرین وضعیت مساجد شمالغرب(سنگرهای مقاومت) ایران اسلامی ، بررسی مشکلات و محسنات مشاغل ، بررسی معضلات فرهنگی و اجتماعی، نگرش علمی دین پیرامون مواضع سیاسی و فرهنگی کشور، گفتمان انقلاب اسلامی و موارد متنوع دیگر با ادبیات خاص پابرهنگان انقلابی از خصوصیات این نشریه خواهد بود.”

 

لازم به ذکر است انصار حزب تشکلی است اصولگرا و به گفته خود حزب اللهی است که در آغازین سال های دهه ۷۰ تشکیل شد و در حیات بیش از ۳۰ ساله خود علی رغم فراز و نشیب های فراوان سیاست ثابتی را پی گرفته است. حجت الاسلام روح الله بجانی مسئولیت انصار حزب الله تبریز را برعهده دارد.

 

تصویر عکس تبلیغاتی این نشریه در سایت انصار حزب الله تبریز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *