دریافتی و برنامه هفتگی اعضای شورای شهر تبریز(2)؛

برنامه هفتگی اعضای شورای شهر چیست؟/ دریافتی ماهانه اعضای شورا چقدر است؟

سعید حاجی زاده، اصغر عابدزاده، ایران آهور به سوال خبرنگار تبریز بیدار در خصوص برنامه های هفتگی و میزان دریافتی ماهانه خود پاسخ گفتند.

به گزارش تبریزبیدار, در طول هفته گذشته خبری مبنی بر برنامه ها و مبالغ دریافتی برخی اعضای شورا منتشر کردیم که بازتاب های مختلفی داشت، در ادامه این گفت و گو ها دوباره به سراغ اعضای شورای شهر تبریز رفتیم تا از برنامه های هفتگی و میزان دریافتی آنها پرس و جو کنیم.

 

سعید حاجی زاده سخنگوی شورای شهر اسلامی تبریز اولین نماینده ای بود که با وی به گفتگو پرداختیم. حاجی زاده به خبرنگا تبریز بیدار گفت: یک شنبه ها به طور معمول جلسات رسمی شورا برگزار می شود که در آن حضور دارم و سعی می کنم نقش پررنگی داشته باشم و بعد از آن در دفتر مشغول رسیدگی به امور مردم می باشم. دوشنبه ها نیز در جلسات هیئت رئیسه حضور دارم که قبل و بعد از آن سعی می کنم در دفترم حضور داشته باشم، چهارشنبه ها نیز در دو کمیسیون فرهنگ و برنامه وبودجه شرکت می کنم که مابین این دوجلسات نیز وقتی را برای ملاقات با مردم در نظر می گیرم، پنج شنبه ها نیز بنا به درخواست مردم از محلات مختلف بازدید به عمل می آورم تا به صورت رو در رو و از نزدیک با مردم صحبت کنم و از مشکلات آن ها آشنا شوم.

 

حاجی زاده میزان دریافتی خود را اینگونه تشریح کرد: بنده به علت این که از سال دوم شورای چهارم دیگر به عنوان مامور در شوار حضور ندارم حق الجلسه دومیلیون ششصدهزار تومان را دریافت می کنم، همچنین به علت حضور در کمیسیون ماده ۱۰۰ برخی مناطق به نسبت پرونده ارجاعی، مبلغی را دریافت می کنم.

 

 اصغر عابدزاده دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در گفتگو با تبریز بیدار اظهار داشت: بنده حدود هفت یا هشت سال است که در شهرداری حضور دارم که طبق قانون ماهانه ۶۰ ساعت به خدمت رسانی مشغولم. البته در عمل ما بیش از دو برابر این زمان را برای کارهای شهرداری صرف می کنیم و معتقدم در این قانون باید کمی تجدید نظر صورت گیرد.

 

وی افزود: برنامه هفتگی من در طول هفته حضور در کمیسیون، جلسات رسمی شورا و ملاقات مردمی است و به طور متناوب نیز سعی میکنم در مساجد حضور پررنگی داشته باشم تا بتوانم با مردم ارتباط خودم را حفظ کنم.

 

این عضو شوار درپایان سخنانش، مبلغ دریافتی خود از شهرداری را حداکثر چهار میلیون تومان در ماه اعلام کرد.

 

ایران آهور سومین نماینده ای بود که با وی به گفتگو پرداختیم. آهور نیز برنامه هفتگی خود را چنین اظهار داشت: بنده نیز در جلسات رسمی شورای شهر و جلسات غیر علنی و کمیسیون ها شرکت می کنم.

 

این عضو شورا افزود: بنده بیشتر درشرکت ساختمانی حضور دارم و مردم بیشتر برای ملاقات مردمی با من به این شرکت ساختمانی مراجعه می کنند و بنده هیچ وقت ملاقات با مراجعه کنندگان را رد نکرده ام و علاوه بر موارد فوق سعی می کنم برای رسیدگی بیشتر به مشکلات مردم به محلات مختلف سرکشی می کنم.

 

آهور در خصوص مبلغ دریافتی خود نیز گفت: علاوه بر حق الجلسه دومیلیون ششصد هزار تومانی مبلغی نیز از کمیسیون ماده ۱۰۰منطقه ۹دریافت می کنیم که آن نیز بنا به کمبود پرونده ارجاعی مبلغی حدود سی صد هزار تومان می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *