خط تخریب دولت قبل همچنان ادامه دارد؛

۸ سال دولت قبل مانند مرض هاری بود+عکس

هاشمی رفسنجانی پس از شکست در انتخابات ۸۴ و رأی نیاوردن نامزد مورد علاقه اش در انتخابات ۸۸، با داشتن کینۀ دولت احمدی نژاد در دل خود، اینبار دولت منتخب مردم در سال ۸۴ و ۸۸ را به «مرض هاری» تشبیه کرد.

به گزارش تبریز بیدار،

پایگاه اطلاع رسانی آقای هاشمی رفسنجانی با انتشار سخنرانی ایشان در دزفول پس از قطعی شدن محکومیت مهدی هاشمی، موج دیگری از تخریب ها را علیه دولت آقای احمدی نژاد آغاز کرد.  هاشمی رفسنجانی پس از شکست در انتخابات ۸۴ و رأی نیاوردن نامزد مورد علاقه شان در انتخابات ۸۸، کینۀ دولت منتخب مردم در سال ۸۴ و ۸۸ را در دل دارد. این در حالی است که هاشمی رفسنجانی با تشبیه دولت احمدی نژاد به «مرض هاری» نشان داد که فاصلۀ بسیار زیادی با ادعاهای خود و دولت تدبیر و امید مبتنی بر توهین نکردن به دیگران و رأی مردم دارد. 

هاشمی رفسنجانی قبلاً نیز اتهامات فراوانی را به دولت احمدی نژاد وارد کرده بود؛ از جمله اینکه «او خود انحراف است» و همچنین نسبت دادن دزدی ها و چپاول های اقیانوسی [تعبیر آقای هاشمی] به دولت های نهم و دهم.

 

به نظر می رسد که وی سعی دارد با استفاده از تخریب دولت گذشته برخی ناکارامدی های دولت تدبیر و امید که مورد حمایت اوست را کمرنگ کند. بررسی رویکرد خاندان هاشمی در دو سال اخیر نشانگر آن است که سیر حرکت آنان در مسیر ایجاد نخوت و کینه و دوقطبی کردن فضای جامعه است.

 

باید متذکر شد که مردم ایران به دنبال اجرای عدالتند نه اینکه معاون فلان دولت را وقتی حبس کردند نشانۀ صلابت قوۀ قضاییه باشد و هنگامی که به پروندۀ آقا زادۀ خاص رسیدگی می کنند نشانگر «پدر سوختگی و تقلب» قوۀ قضاییه. مردم فهیم ما از این استانداردهای دوگانه که مخصوص آمریکا و مستکبران عالم است احساس تنفر دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *