معاون استاندار آذربایجان شرقی:

کیفیت خدمات رفاهی بین‌راهی در آذربایجان شرقی ارتقا می‌یابد

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ارتقای وضعیت سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های بین راهی تاکید کرد: دستگاه‌های متولی در این حوزه با برخورد جدی با متخلفان اقدام خواهند کرد و خدمات مطلوب در بین راه ها صورت می‌گیرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، محمدصادق پورمهدی ظهر امروز  امروز در جلسه ستاد سفرهای تابستانی در آذربایجان‌شرقی بر هماهنگی در زمینه ارتقای خدمات سفر در تابستان سال جاری تاکید کرد و اظهار داشت: در زمینه اسکان مسافران باید از امکانات ادارات دولتی مانند مدارس نیز استفاده شود، اظهار داشت: علاوه بر اینها برخی مکان‌های مردمی به صورت اجاره‌ای به مسافران واگذار می‌شود که در این زمینه با نظارت کافی باید اقدام شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی رتبه دوم سفرهای زمینی  مسافران نوروزی سال‌جاری را در سطح کشور به خود اختصاص داده است و این رتبه با همکاری همه جانبه متولیان امر حاصل می‌شود.

پور مهدی افزود: آذربایجان شرقی رتبه دوم را پس از خراسان رضوی کسب کرده است و باتوجه به اینکه جایگاه خراسان رضوی متفاوت و ممتاز است به دست آوردن رتبه دوم نیز قابل توجه است.

وی بر ارتقای راهنمایی گردشگران تاکید کرد و گفت: مشکل در آدرس دهی به صورت عمومی را شاهد هستیم و باید در زمینه راهنمایی صحیح گردشگران و مسافران اقدام شود.

پورمهدی گفت: با توجه به مسافرت‌های زیاد به  تبریز در ایام ماه مبارک رمضان ۵ غذاخوری مشخص در شهر و در ساعات خاص به ارائه خدمات به مسافران می پردازند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ارتقای وضعیت سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های بین راهی تاکید کرد: دستگاه‌های متولی در این حوزه با برخورد جدی با متخلفان اقدام خواهند کرد و خدمات مطلوب در بین راه ها صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه  مساجد متعددی داخل شهر تبریز وجود دارد، گفت: مساجد زیبایی در شهر تبریز داریم ولی فعالیت ضعیفی در راستای باز بودن درب مساجد در زمان غیر اذان داریم و باید این امر در تبریز ساماندهی شود.

پور مهدی گفت: تقدیر از دستگاه‌های برتر در حوزه گردشگری صورت خواهد گرفت و تیم‌های ارزیابیم در این زمینه فعال می‌شوند.

وی افزود: در زمینه ارتقای خدمات به گردشگران نیازمند اصلاح و ارتقای برخورد با مسافران هستیم و باید با آموزش اصناف نحوه برخود با مشتریان صورت گیرد تا در برخورد با مسافران علاوه بر رعایت انصاف در قیمت و کیفیت، رفتار مطلوبی نیز صورت گیرد.

پورمهدی با اشاره به سفر مسافران خارجی در قالب حرکت قطارها گفت: این مسافران بین المللی در تبریز توقفی ندارند و باید با مسئولان امر تعامل شود تا این مسافران از تبریز نیز بازدیدی داشته باشند.

وی بر نصب تابلوهای هشدار دهنده و راهنمایی در داخل و خارج شهرها تاکید کرد: در زمینه نصب این تابلوها و نیز رنگ آمیزی خطوط جاده‌ای به صورت مستمر اقدام شود.

پور مهدی خاطرنشان کرد: در صورتی که هزینه آسفالت قابل تامین نباشد، باید از لکه‌گیری برای ترمیم جاده‌ها استفاده کرد تا کاهش تصادفات را بیشتر از گذشته شاهد باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *