خروج کیانی از تراکتور با نظر اولیویرا است؛

منتظر تونی هستیم و از مذاکره با قلعه‌نویی بی‌خبرم

سرپرست تیم تراکتورسازی از مذاکره این تیم با امیر قلعه‌نویی اعلام بی‌خبری کرد و گفت: ما منتظر حضور تونی در تبریز هستیم تا تمریناتمان را آغاز کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، ایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: طبق معمول صحبت‌هایی با بازیکنانی که تونی اولیویرا خواسته صورت گرفته و ما منتظر حضور نهایی این سرمربی در تبریز هستیم.

وی افزود: به‌ احتمال‌زیاد طی امروز و فردا مذاکرات با برخی بازیکنان مدنظر سرمربی نهایی می‌شود و به‌محض حضور تونی اولیویرا در تبریز نیز تیم تمرینات را آغاز می‌کند تا آماده لیگ برتر شویم.

سرپرست تیم تراکتورسازی درباره علت تأخیر حضور تونی در تبریز گفت: آنتونی اولیویرا پسر سرمربی تیم که به‌عنوان کمک‌مربی در تیم فعالیت می‌کند سفری به برزیل داشته و تونی منتظر است تا با بازگشت او همه باهم به تبریز بیایند.

ذوالفقاری درباره شایعه مذاکره باشگاه تراکتورسازی با امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل گذشته استقلال خاطرنشان کرد: من از این از طریق برخی رسانه‌ها باخبر شدم ولی چنین چیزی وجود ندارد و اصلی‌ترین گزینه‌ای که مدیریت باشگاه در حال مذاکره بوده تونی اولیویرا است و تا جایی که من در باشگاه هستم و مطلعم با تونی صحبت شده است.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به اینکه در صورت عدم حضور تونی آیا قلعه‌نویی جزو گزینه‌های این باشگاه خواهد بود، گفت: در این زمینه باید هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه صحبت کند و من از مذاکره با امیر قلعه‌نویی بی‌خبرم.

وی با اشاره به اینکه لیست نفراتی که از این تیم جدا می‌شوند هنوز قطعی نیست، تصریح کرد: تا امروز لیست خروجی تیم کاملاً مشخص نیست و باید خود تونی بیاید و نظرات نهایی‌اش را بگوید.

ذوالفقاری با رد صحبت‌های کیانی مبنی بر اینکه برخی افراد درون باشگاه نخواستند تا او در تراکتورسازی بماند، تأکید کرد: سرمربی باید در مورد لیست خروجی تیم نظر بدهد و این صحبت‌ها نشانگر فکر کوچک یک بازیکن است که چنین اظهارنظری می‌کند. به‌جز سرمربی کسی در مورد لیست بازیکنان تیم دخالت نمی‌کند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به زمان کم باقیمانده تا شروع لیگ برتر گفت: من به هواداران حق می‌دهم که بابت جذب نفرات مورد نیاز نگران باشند ولی مدیریت باشگاه تفکراتی دارد و نمی‌خواهد عجولانه تصمیم بگیرد تا بعداً پشیمان شود به همین خاطر از هواداران می‌خواهم صبور باشند تا مدیریت باشگاه اقدامات لازم را انجام دهد تا تیمی قدرتمند راهی مسابقات کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *