بررسی حواشی ساختمان جدید اعضای شورا؛

اختلاف رای خاماچی ها در خصوص دوکمال

المیرا خاماچی: مخالفت اعضای شورا با پیشنهاد شهرداری، توهین به شهرداری است/ بهروز خاماچی: منطقه دو کمال برای شورا مناسب نیست و احتمال دارد همه از رای خود عدول کنند.

به گزارش تبریزبیدار, یک هفته ای از تصویب مکان جدید شورا می گذرد ولی حواشی انتخاب این مکان هنوز ادامه دارد و به نظر می رسد مخالفین به همین راحتی میدان را به نفع موافقین خالی نخواهند کرد.

برای پیگیری بیشتر این موضوع با دوتن از مخالفین و موافقین محل پیشنهادی شهرداری جهت احداث ساختمان جدید شورا (منطقه دوکمال)  به گفتگو پرداختیم.

 

ریس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریز بیدار گفت: من کاملا با نظر شهرداری موافق می باشم زیرا آن ها وقتی مکانی را پیشنهاد می کنند حتما کارشناسی شده است و بنده برحسب اعتمادی که به شهرداری دارم با آن مکان موافقت کردم و مخالفت اعضای شورا با پیشنهاد شهرداری را توهین به شهرداری می دانم.

 

وی در خصوص ادعای صورت گرفته از طرف برخی اعضای شورا مبنی بر کاربری فضای سبز مکان پیشنهادی شهرداری اظهار داشت: باز هم تاکید می کنم شهرداری هیچ وقت بدون مطالعه طرحی را پیشنهاد نمی کند و وقتی شهرداری طرحی را پیشنهاد میکند حتما با مطالعه قبلی می باشد .

 

این عضو شورا تصریح کرد: طرح تفصیلی هنوز به طور کامل مطالعه و تصویب نشده است و احتمال می دهم مشاورین طرح تفصیلی برای این که آن مکان خام نماند به عنوان کاربری فضای سبز لکه گزاری کرده اند.

 

بهروز خاماچی دیگر عضو شورا نیز صبح امروز در کنفرانس خبری خود به ساختمان جدید شورا اشاره کرد و گفت: اولا در این وانفسای کمبود بودجه، مطرح کردن ساختمان جدید برای شورا به نظر درست نمی رسد؛ چون احداث ساختمان جدید مستلزم صرف هزینه های زیاد  است.

 

 وی درباره ی جلسه رای گیری در باره ی مکان جدید شورا اظهار داشت: ما فکر می کردیم منظور از منطقه ی دو کمال، مکانی در نزدیکی بیمارستان شمس هست، اما الان که انتهای منطقه ی دو کمال را مطرح کردند به نظر می رسد آنجا مکان مناسبی نباشد و فعلا این مسئله پا در هواست. ما در جلسه ی آتی شورا درباره ی آن بحث خواهیم کرد و احتمال دارد همه از رای خود عدول کنند.

 

وی در خصوص صحبت های خانم ایران آهور نیز درباره ی کاربری فضای سبز منطقه ی دو کمال گفت: با بررسی هایی که صورت گرفت متوجه کاربری فضای سبز این منطقه شدیم و این نیز جزو مسائلی است که باید در خصوص آن تامل کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *