در گفتگو با تبریز بیدار/

اختصاصی/ اعتمادی: تراکتوری ها بخواهند، بر می گردم/ از پیام های هواداران تشکر می کنم

خبرنگار تبریز بیدار پیش از مشاهده پیام های هواداران تراکتور سازی در صفحه اجتماعی دروازه بان تیم فوتبال آلمره سیتی هلند، با وی تماس گرفته و این بازیکن اظهار داشت که دوست دارد روزی به تبریز باز گردد.

به گزارش تبریز بیدار، عقیل اعتمادی، دروازه بان ایرانی تیم فوتبال آلمره سیتی هلند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص  تصاویری که از زمان حضورش در تراکتور سازی در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام منتشر می کند، گفت: من دوران خوبی را در تراکتور سازی داشتم که خاطرات خوبم را از آن زمان را همیشه در یاد دارم. از پیام های هواداران تراکتور سازی، خوشحال هستم. از همه آنها تشکر می کنم که به یاد من هستند و همیشه لطف دارند.

وی در خصوص اینکه آیا دوست دارد  به لیگ برتر ایران و همچنین تراکتور سازی باز گردد؟ اظهار داشت:بله، انشالله اگر قسمت باشد، روزی به فوتبال ایران و تراکتور سازی برای قهرمانی باز می گردم و امیدوارم محبت هواداران تراکتور سازی را جبران کنم. تراکتور  سازی تیم ریشه دار و خوبی است که  همه دوست دارند در آن بازی کنند. تراکتور سازی پیشنهاد بدهد قطعا بررسی می کنم و همانگونه که گفتم دوست دارم روزی به تبریز باز گردم. 

اعتمادی  در خصوص وعیت باشگاه  آلمره سیتی هلند، بیان کرد: خدا را شکر فصل خوبی را در رقابت های لیگ دسته اول هلند سپری کرده و توانستم عملکرد خیلی خوبی در تیم داشته باشم که به پلی آف صعود به لیگ برتر نیز پیش رفتیم. در حال حاضر فصل لیگه دسته اول به پایان رسیده و در حال استراحت هستیم. 

وی گفت: پیشنهاداتی از سایر تیم های هلندی و همچنین از اسپانیا دریافت کرده ا، در حال مذاکره هستم ولی احتمال دارد سال آینده نیز در آلمره سیتی باشم. فرید گریم، مربی آلمره سیتی پیش از این،دروازه بان بزرگ آزاکس بود که به فوتبالم کمک زیادی کرده است. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *