ويکي ليکس:

شاهزادگان عرب با سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا ارتباط دارند

سایت “ویکیلیکس” با افشای سندی محرمانه از رفت و آمد صدها دانشجوی عرب و بویژه سعودی به سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن طی سال‌های اخیر خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار، سایت “ویکیلیکس” با افشای سندی محرمانه از رفت و آمد صدها دانشجوی عرب و بویژه سعودی به سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن طی سال‌های اخیر خبر داد.

به گزارش روزنامه عبری زبان یدیعوت آحرونوت،سند رسمی که وب‌سایت افشاگر ویکییلیکس از آن پرده برداشت نشان میدهد که صدها تن از دانشجویان عرب بویژه از عربستان و کشورهای حوزه خلیج فارس طییسال‌های گذشته در چارچوب یک برنامه آموزشی به سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن رفت و آمد داشته‌اند.
به نوشته این روزنامه ، یک دیپلمات رژیم صهیونیستی که در سفارتخانه این رژیم در آمریکا مشغول بکار بوده‌ است ،صحت این اسناد را تایید کرد و گفت اکثریت این دانشجویان از فرزندان ثروتمندان عرب بوده که برای تحصیل به آمریکا سفر کرده بودند.
این روزنامه افزود،پیامی که از سوی وزارت خارجه عربستان به این سفارتخانه با عنوان “بسیار فوری” ارسال شد ، ضمن هشدار نسبت به آمد و شد ده‌ها دانشجوی عربستانی و کشورهای حوزه خلیج فارس به سفارتخانه رژیم صهیونیستی در واشنگتن به عنوان بخشی از برنامه بین المللی تحصیلی، خواستار تهیه گزارشی از اطلاعات مربوط به آن شد.
سفارتخانه عربستان اعلام کرد ،دانشجویان به صحبت‌های دیپلماتهای سفارتخانه رژیم صهیونیستی گوش فرا داده و ضمن پرسش و پاسخ با آنها عکس یادگاری نیز گرفته اند.
پیشتر سایت ویکیلیکس با انتشار بیش از ۶۰ هزار سند اعلام کرد که آن‌ها اسناد افشا شده از وزارت خارجه عربستان است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *