رئیس کمیته امنیت مجلس خبر داد

تصمیمات جدید مجلس برای پدیده شاندیز

نماینده مجلس از تصمیمات جدید مجلس برای موسسه اقتصادی پدیده شاندیز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس ،محمدرضا محسنی‌ثانی با اشاره به مراجعه مکرر سهامداران پدیده شاندیز به نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخابیه و در محل دفاتر آنان در مجلس و طرح سئوال نمایندگان از دستگاه‌های دست‌اندرکار و دولت اظهار داشت: در همین راستا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای صیانت از حق سهامداران بر اساس وظیفه ذاتی خود وارد موضوع شد که بر این اساس تصمیمات جدیدی در زمینه موسسه اقتصادی پدیده شاندیز گرفته شد.

وی با بیان اینکه این مصوبه به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است، تصریح کرد: براساس این مصوبه دولت و قوه قضائیه وظیفه دارند تا از حقوق مردم دفاع کنند تا ذی‌نفعان به حقشان برسند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به ابعاد ملی و اشتغال‌زایی پروژه‌های پدیده شاندیز در سطح وسیعی از کشور، این پروژه‌ها باید تکمیل شود که در این مصوبه نیز این موضوع دیده شده است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه باید اجرای روند این پروژه‌ها در مسیر عادی خود قرار گیرد، گفت: پس از اینکه مسیر قضایی بررسی وضعیت پدیده به پایان رسید، این مجموعه باید به مسیر اقتصادی بازگردد تا بتواند به صورت قانونمند به فعالیت‌هایش ادامه دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.