سریال ناتمام تجمعات پرستاران؛

بیانیه پرستاران بیمارستان طالقانی تبریز که در تجمع امروز قرائت شد

پرستاران بیمارستان طالقانی در بیانیه خود نوشتند: امروز که به تاریخ می نگریم ششم تیرماه سال یک هزار و سی صد و نودوچهار است، تصویب قانون گذاری تعرفه خدمات پرستاری هشت ساله شده است. امیدواریم امیدمان در دولت تدبیرو امید بی امیدنشود

به گزارش تبریزبیدار، سریال اعتراضات و تحصن های پرستاران استان امروز به بیمارستان طالقانی تبریز کشیده شد. پرستاران این بیمارستان صبح امروز به مدت یک ساعت به نشانه اعتراض دست از کار کشیدند  و دست به تجمع زدند، بنا به اخبار رسیده در اتمام تجمع پرستاران بیانیه ای نیز خطاب به وزیر بهداشت توسط پرستاران قرائت شد، متن این بیانیه بدین شرح است:


بیانیه پرستاران بیمارستان طالقانی تبریز:

بی شک حضور تک تک تیم سلامت در کنار هم، راهی را که در ارتقا سطح سلامت و بهداشت داشته ایم را تضمین میکند، راهی که فراز و نشیب های بسیاری دارد ولی شیرینی رسیدن به این هدف والا محفلی را ساخته که همه همکارانتان در کنارتان با گذشت و سرمایه جانی قدم بردارند و بسان تیمی باشند که راه را روشن می بیند ولی آن چه مارا سخت دل آزرده می کند نگاه غیر تیمی است، نگاهی که چه آسان تقسیم می کند قشری را از قشر دیگر.


وزیر محترم چه شده که امروز شاهد اعتراضات عظیم صبورترین کادر درمان شده ایم، چه برسر نظام سلامت آورده ایم که این چنین سلامت خود را در خطر می بینیم. آن چه فکر دوستانتان را به هم ریخته جواب چراهایی است که هنوز باقی است چرا از اجرای قوانینی که از راهروهای قانونی عبور کرده دوری میکنیم، چرا باید برای گریز از قانون گذاری دست به طرحی مبهم  وخلق الساعه بزنیم و همه را غرق ابهاماتی می کنیم که تفسیر به رای های آنچنانی را موجب می شود و نتیجه اش ‌پرداخت های ناچسب به عملکرد، چرا اختلاف درپرداخت ها را این چنین غیر منصفانه وبی عدالت مندانه افزایش داده اید؟


امروز که به تاریخ می نگریم ششم تیرماه سال یک هزار و سی صد و نودوچهار است، تصویب قانون گذاری تعرفه خدمات پرستاری هشت ساله شده است. امیدواریم امیدمان در دولت تدبیرو امید بی امیدنشود، در نهایت ما پرستاران دوش تا دوش هم تا رسیدن به حق و حقوق قانونی مان ایستاده ایم و منتظر جواب چراهایمان هستیم……

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *