با شناخت نفرات برتر؛

مسابقه تیر اندازی باکمان آزاد کشوری (جام رمضان) پایان یافت

مسابقه تیر اندازی باکمان آزاد کشوری (جام رمضان) گرامیداشت یاد ورزشکار قهرمان مرحوم کرامت شیرعلی با شناخت نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش تبریز بیدار، مسابقه تیر اندازی باکمان آزاد کشوری (جام رمضان) گرامیداشت یاد ورزشکار قهرمان مرحوم کرامت شیرعلی با شناخت نفرات برتر پایان یافت.


مسابقه تیراندازی باکمان آزاد کشوری با عنوان جام رمضان گرامیداشت ورزشکار قهرمان مرحوم کرامت شیرعلی در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته های ریکرو و کامپوند با حضور ۴۰ نفر ورزشکار در قالب تیمهای استان لرستان، قزوین، کردستان، آذربایجان غربی و مراغه، مرند، میانه، هشترود و ۳ تیم از تبریز به میزبانی هیأت تیراندازی باکمان شهرستان مراغه برگزار گردید.

 این دوره از مسابقات در مسافت ۱۸ متر با حضور صاحبی دبیر فدراسیون تیراندازی باکمان کشور برگزار شد.در رشته ریکرو ۱۸ متر محمد بیرامی از آذربایجان غربی قهرمان شد و بهرام تیمورزاده از مراغه و علیرضا کاکاوند از قزوین دوم و سوم شدند.

در بخش بانوان آی تک جلوسیان از تبریز قهرمان شد و نسرین طوبی از مراغه و سارا وصفی فرد از تبریز دوم و سوم شدند.در رشته کامپوند ۱۸ متر ، روح اله صدر کریمی در بخش آقایان از مراغه و در بخش بانوان طناز نادرپور از تبریز قهرمان شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *