مدیر فناوری اطلاعات شرکت ایران خودرو تبریز مطرح کرد

طراحی سامانه مکانیزه تردد لجستیکی و نوبت‌دهی در ایران خودرو تبریز

مدیر فناوری اطلاعات شرکت ایران خودرو تبریز از طراحی و اجرای آزمایشی سامانه مکانیزه تردد لجستیکی و نوبت‌دهی در این شرکت خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس، اکبر کوماری‌تبریزی اظهار داشت: این سامانه بر اساس نیاز داخلی این شرکت به اطلاع از «آخرین وضعیت محموله‌های ارسالی بار و ضرورت برنامه‌ریزی تولید توسط مهندسان واحد فناوری اطلاعات و سیستم‌های شرکت» طراحی و اجرایی شد.

وی در تشریح جزئیات عملکرد این سامانه افزود: در این سامانه آخرین وضعیت محموله‌های ارسالی قطعات و بدنه به شرکت بر اساس سرعت حرکت خودروها، نوع بار، تعداد قطعات در حال حمل، نوبت ورود به کارخانه، اولویت‌بندی ورود محموله‌ها به انبار و سایر موارد در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

مدیر فناوری اطلاعات شرکت ایران خودرو تبریز با بیان اینکه این سامانه هم اکنون به صورت آزمایشی اجرایی شده و قابل بهره‌برداری است، گفت: این سامانه قابلیت استفاده در شرکت‌های بزرگ دیگر نیز برای تامین و توسعه لجستیکی را داشته و سرعت ساماندهی انبارها و برنامه‌ریزی تولید به هنگام را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

کوماری‌تبریزی با اشاره به اینکه شرکت ایران خودرو تبریز گامی به سمت تحقیق و توسعه و تولید محصولات الکترونیک با اتکا به فناوری‌های اطلاعاتی روز را در دست اقدام دارد، افزود: سرمایه‌گذاری در بخش فناوری‌های الکترونیک ارتباطی یکی از پرسودترین بازارهای جدید در دنیای دیجیتال است که پیوندی ناگسستنی با صنعت خودرو دارد و به زودی شاهد خبرهای خوب در این حوزه از فعالیت شرکت خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *