فرمانده سپاه عاشورا:

دشمنی‌ها با انقلاب اسلامی به سبب ماندن ما در خط ولایت است

فرمانده سپاه عاشورا گفت: تا زمانی که از خط ولایت، اصول انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند امام (ره) و رهبری عبور نکرده‌ایم، دشمنی‌ها با ما ادامه دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار عسگر کریمیان، در جمع کارکنان سپاه ناحیه امامت تبریز، با اشاره به انواع هجمه‌های دشمنان بر جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: تا زمانی که ماهیت انقلاب خود را حفظ کرده‌ایم، تا زمانی که خاکریزهای جبهه حق نابود نشده‌اند، تا زمانی که از خط ولایت، اصول انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند امام (ره) و رهبری عبور نکرده‌ایم، این دشمنی ها با ما ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ما در وسط جنگ هستیم، افزود: ما در جنگی هستیم که عرصه‌های مختلفی دارد از جمله امنیتی، جنگ نرم و این عرصه ها همواره در حال گسترش است که باید با استفاده از توان، ظرفیت و پتانسیل‌های موجود، هنر مدیریت ترکیبی تعهد و تخصص و همچنین تلاش و کوشش شبانه روزی و نهایتا با توکل بر خدا و روحیه جهادی و عمل انقلابی، در این عرصه ها وارد شویم.

سردار کریمیان با بیان اهمیت فعالیت در بسیج تصریح کرد: مهمترین ماموریت در سازمان بسیج بحث عمق بخشی داخلی و توجه به محتوا است.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر ارتباط دائمی با بسیج و تقویت پایگاه مردمی سپاه، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امروز ما در تمام عرصه‌ها درگیر هستیم، لازم است آمادگی‌های خود را جهت انجام تمامی ماموریت ها، از جمله جنگ نرم افزایش دهیم که پایه و اساس این عرصه، تزکیه و خودسازی و جوشش معنویت و جوشش صفات فضیله از فرماندهان در جنگ امنیتی و سایر عرصه ها است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *