پس از ۱۳ سال مدیریت مداوم در آذربایجان شرقی؛

مسجدی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مسئولیت گرفت

مسجدی، که ۱۲ سال به عنوان مدیر کل برنامه و بودجه آذربایجان شرقی و معاون برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی را برعهده داشته و پس از آن عنوان قائم مقام سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شده بود برای ادامه فعالیت به سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور نقل مکان کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، نخستین نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با کارکنان این سازمان در سال جاری در حالی برگزار شد که مهندس محسن خادم عرب باغی یک دوره استراحت مطلق دوماهه پزشکی را بدلیل عمل جراحی قلب گذرانده است.

در این نشست محسن خادم عرب باغی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان، مدیران و معاونین این سازمان، از افزایش چشمگیر فعالیت های رویدادی و ارتقاء شاخص های حوزه های اقتصادی، عمرانی و زیربنایی ابراز رضایت کرد.


وی دغدغه اصلی خود را توسعه زیرساخت های لازم برای بهبود خدمات در عرصه های مختلف دانست و افزود: وجود زیرساخت های قدرتمند در حوزه های مختلف و بخصوص در حوزه راه و صنعت آینده ارس با اقتصاد پایدار را تضمین می کند.


وی با اشاره به پیشرفت مذاکرات تیم سیاست خارجه کشور و با ابراز امیدواری نسبت به لغو تحریم های اقتصادی، بر لزوم آمادگی و برنامه ریزی های لازم برای بهره مندی از فضای اقتصادی پیش رو تاکید کرد و گفت: منطقه آزاد ارس از هم اکنون کانون توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته و تیم های اقتصادی متعددی وارد مذاکره شده اند.


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه بر آمادگی متولیان مرتبط با ارایه خدمات عمومی و گردشگری برای میزبانی از مسافرین تابستانی تاکید کرد و گفت: این منطقه همواره مقصد انبوه گردشگران داخلی و خارجی بوده و با تحولات اخیر و افزایش ورود گردشگران، توجه بیش از پیش به ارایه خدمات گردشگری ضروری است.


همچنین در این مراسم دکتر فرخ مسجدی قائم مقام سازمان منطقه آزاد ارس گزارشی از عملکرد سازمان در مدت سه ماه گذشته ارایه کرد.


در پایان این مراسم محسن خادم عرب باغی از زحمات ۹ ماهه دکتر فرخ مسجدی در سمت قائم مقام مدیرعامل تقدیر کرد.


گفتنی است فرخ مسجدی ۱۲ سال و ۴ ماه مسئولیت معاونت برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی در دولت های خاتمی، احمدی نژاد و روحانی رابرعهده داشته و پس از آن عنوان قائم مقام سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شده بود برای ادامه فعالیت سازمانی به تهران نقل مکان کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *