نکته ای که از دید همگان دور ماند؛

ایثارگری شهید جوانی منحصر به میدان نبرد نبود / اهدای اعضای بدن شهید مدافع حرم به بیماران نیازمند

نکته ای که این روزها از دید همه رسانه ها و مردم به دور ماند، اهدای اعضای بدن شهید مدافع حرم، حامد جوانی بود که با رضایت خانواده در بیمارستان بقیه الله انجام شد تا ایثار و فداکاری وی تنها منحصر به میدان نبرد نباشد و حتی روی تخت بیمارستان نیز در عرصه ایثارگری نقش ایفا کند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ائل ، این روزها شهر تبریز معطر به شمیم شهیدی از جبهه مقاومت اسلامی بود که با ترنم خود فضای شهر را عطر آگین کرده و بار دیگر پیام امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی را برای مردم گوشزد نمود و مردم نیز انصافا با تشییع باشکوه خود پاسخ شایسته ای به این پیام دادند.

شهید جوانی همانند مولای خود حضرت ابوالفضل العباس در راه دفاع از حرم آل الله، هم دست های خود را فدا کرد و هم از چشمان خود در این راه گذشت و جان نثاری خود در راه ولایت را به همگان نشان داد.


این شهید در روز ۲۳ اردیبهشت امسال در منطقه لاذقیه سوریه مجروح شده و بر اثر شدت جراحات حدود ۴۳ روز در بیمارستان بقیه الله تهران بستری و در حالت کما بود که سرانجام با لبیک به دعوت حق، به قافله سیدالشهدا(ع) پیوست.


اما نکته ای که این روزها از دید همه رسانه ها و مردم به دور ماند، اهدای اعضای بدن این شهید مدافع حرم بود که با رضایت خانواده وی در بیمارستان بقیه الله انجام شد تا فداکاری وی تنها منحصر به میدان نبرد نباشد و حتی روی تخت بیمارستان نیز در عرصه ایثارگری نقش ایفا کند.


خوشا به سعادت او که هم شهید شد و هم اعضای بدن او اهدا شد و خوش به حال کسانی که اعضای بدن حامد جوانی به آنها اهدا شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *