حدادعادل:

ملت ایران زیر بار زیاده‌خواهی طرف مذاکره‌کننده نخواهد رفت / خواهان توافقی عزتمند هستیم

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: ملت ایران زیر بار زیاده‌خواهی طرف مذاکره‌کننده نخواهد رفت و طرف مقابل نیز باید بعد از گذشت ۳۶ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این ملت را شناخته باشد، منطقی عمل کند تا منطقی جواب بشنود.

به گزارش تبریز بیدار  به نقل از فارس، غلامعلی حدادعادل امشب در حاشیه مراسم افتتاح تعدادی از پروژه‌های شهری مشهد در پاسخ به سئوال در ارتباط با مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: منطق ما روشن است و ما خواهان توافقی هستیم که عزت، منافع ملی و حقوق ما در آن رعایت شود و اگر آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند که به بهانه مذاکره راه مداخله در امور ایران را پیدا کنند، اشتباه می‌کنند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: ملت ایران زیر بار چنین زیاده‌خواهی نخواهد رفت و طرف مقابل نیز باید بعد از ۳۶ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این ملت را شناخته باشند، منطقی عمل کنند تا منطقی جواب بشوند.

وی در ارتباط با قانون مدیریت شهری نیز بیان کرد: یک منطق واحدی باید در همه فعالیت‌های شهری حاکم باشد، منتهی بهتر این است که طرح با لایحه مدیریت شهری را شوراهای شهر به مجلس بدهند و چون آنها دست‌اندرکار هستند بهتر می‌توانند لایحه را تنظیم کنند.

حدادعادل در ارتباط با مشهد ۲۰۱۷ عنوان کرد: باید در این موضوع مردم پای کار بیایند و راه توسعه شهرهایی مانند مشهد این است که خود مردم شهر مشهد کمک کنند، اما اینکه مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام می‌شود انتخاب مناسبی است و مشهد از هر جهت با چنین عنوانی تناسب دارد؛ همچنین مشهد از لحاظ فضای سبز و پاکیزگی یکی از بهترین شهرهای ایران است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.