میرشکاری؛

ردیابی و انهدام باند تروریستی در سیستان‌و‌بلوچستان/ خواهان تحویل عبدالستار ریگی از پاکستان هستیم

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری معدوم هشام عزیزی سرکرده گروهک انصارالفرقان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت: ایران خواهان تحویل عبدالستار ریگی از پاکستان است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، علی‌اصغر میرشکاری امروز در گفت‌وگویی به تشریح مهم‌ترین توفیقات حوزه امنیتی سیستان و بلوچستان طی سه ماه نخست امسال پرداخت و اظهار کرد:  امسال توفیقات بسیار خوبی در مباحث امنیتی در سیستان و بلوچستان کسب شده که از جمله آن دستگیری سرکرده گروهک انصارالفرقان، معدوم هشام عزیزی با اسم مستعار ابوحفص البلوشی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که به همراه تعدادی دیگر به درک واصل شد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: مقادر زیادی سلاح، مهمات و مواد منفجره از آنها کشف و ضبط شده، این افراد قصد ایجاد رعب و وحشت، ترور و راهبندی در سیستان و بلوچستان را داشته‌اند.

این مسئول ادامه داد: سال گذشته با درایت و تدبیر استاندار سیستان و بلوچستان، سیاست‌های تبیین شده و همدلی و همراهی اعضای شورای تامین استان و مردم و در مجموع امنیت استان در بهترین شرایط قرار داشته و امسال نیز وضعیت امنیتی منطقه مطلوب و مثبت ارزیابی می‌شود.

میرشکاری خاطرنشان کرد: از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج)، فرمانده نیروی انتظامی استان، فرمانده سپاه، فرمانده مرزبانی، مقامات قضایی و همه همکاران در ارگان‌های امنیتی به دلیل اشراف اطلاعاتی، نقش هماهنگی پشتیبانی و عملیاتی خوبی که داشته و دارند تقدیر و تشکر کنم.

ایران خواهان تحویل عبدالستار ریگی از پاکستان است


معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در زمینه وضعیت تروریست عبدالستار ریگی که توسط پاکستان دستگیر شده است نیز افزود: ایران خواهان تحویل تحویل عبدالستار ریگی از کشور پاکستان است و این موضوع هم‎اکنون از مجاری دیپلماسی پیگیری می‌شود.

این مسئول به تشریح سابقه ستار ریگی پرداخت و ادامه داد: ستار ریگی برادر تروریست معدوم عبدالمالک ریگی است و از تروریست‌هایی است که همراه معدوم مالک ریگی حضور داشته، که پس از کشته شدن عبدالرئوف ریگی به دلیل اختلافاتی که با دیگر گروها پیدا کرده بود سرکرده گروهک تروریستی جیب‌النصر شد.

وی گفت: این تروریست قصد اقدامات تروریستی داشته که در مسیر کویته در یکی از ایست بازرسی‌های پاکستان دستگیر شده است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *