شایعات تغییر در حوزه هنری رنگ واقعیت گرفت

«حمزه‌زاده» به جای «جهان‌بیگلری» معاون سینمایی حوزه شد/ «فاضل نظری» معاون هنری

بالاخره پس از مدتها، شایعات تغییر و تحول در بخش‌های مدیریتی حوزه هنری رنگ واقعیت گرفت و با تصمیم محسن مؤمنی‌شریف، محمد حمزه‌زاده به عنوان رئیس سازمان سینمایی سوره انتخاب شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، در حالی خبر تغییر و تحول در دو معاون حوزه هنری شنیده شده است که هنوز ابلاغ رسمی این حکم توسط محسن مؤمنی‌شریف صادرنشده و ظاهراً امروز حکم محمد حمزه‌زاده به عنوان رئیس جدید سازمان سینمایی سوره و فاضل نظری به عنوان معاون هنری صادر خواهد شد.

براساس این گزارش، پیش از این، سهیل جهان‌بیگلری مسئولیت سازمان سینمایی سوره را دراختیار داشت که از مدت‌ها قبل شایعاتی مبنی بر تغییر او شنیده می‌شد و سرانجام این تغییر با جابه‌جایی محمد حمزه‌زاده از معاونت هنری به معاونت سینمایی رنگ واقعیت گرفته است.

همچنین فاضل نظری که در حال حاضر مسئولیت مرکز موسیقی حوزه هنری رادارد، از سوی محسن مؤمنی‌شریف به عنوان معاون هنری با حفظ سمت در مرکز موسیقی معرفی شده است و به احتمال فراوان در آینده نزدیک، فاضل نظری فردی را به عنوان مدیر مرکز موسیقی معرفی خواهد کرد.

براساس این گزارش،‌محمد حمزه‌زاده علاوه بر معاون سینمایی هم‌چنان به عنوان قائم‌مقام ریاست حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت خواهد کرد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *